Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Подорож до літературної казки

Твір Подорож до літературної казки

Назва:
Твір Подорож до літературної казки
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,93 KB
Завантажень:
414
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Подорож до літературної казки
У тридев'ятому царстві, тридесятому королівстві сидів на троні Іван-царевич. Усе в його царстві було добре. Ніяких ворогів. Ніяких бід. Народ живе щасливо. Але чогось не вистачає царевичу. Покликав він свого радника та наказав йому підготуватися до подорожі в нові краї. В які саме краї — він не знав. Обкрутився три рази Іван- царевич на місці і став якраз там, де було написано «Літературна казка». А далі дороги розходяться в три боки. Направо підеш — до Пушкінської казки попадеш, наліво глянеш — Шарля Перро зустрінеш, а прямо помандруєш — у Снігової королеви снігу скуштуєш. Було дуже спекотно, тому Іван-царевич побрів прямісінько до Снігової королеви, щоб трохи охолодитися.
Вітер і хуртовина не давали йому йти далі. Раптом він побачив маленьку дівчинку та хлопчика, які сміливо йшли через кучугури снігу. Царевич догнав їх і дізнався, що в цім королівстві живе дуже красива, але холодна й бездушна Снігова королева. Маленька Герда ледь врятувала від неї свого Кая. У його серці було так багато крижинок, що він забув усе: і Герду, і бабусю, і своє містечко, і троянду... Іван-царевич з'їв дві пригоршні снігу й відчув, що він починає замерзати. А раптом і з ним станеться таке, як із Каєм? Хто його врятує? Не захотів Іван-царевич знайомитися з господинею снігового королівства. Обкрутився він тричі на одній нозі й разом із Каєм та Гердою опинився на старому роздоріжжі. Діти побігли до свого рідного містечка, а Іван вирішив познайомитися з казкою «Попелюшка». Тільки-но він повернув наліво, як з-під куща викотився гарбуз і вискочило дванадцятеро мишей. Іван здивувався, але далі з'явилася фея та все пояснила. У цій казці бувають чудеса. Фея може допомогти царевичу потрапити на бал. Іван не захотів на бал, бо бали йому набридли (він був царевичем!), але з Принцом і Попелюшкою познайомився. Виявляється, Попелюшка теж із простого народу, як і Іван. Вона багато працювала, але мачуха любила тільки своїх дочок. Фея, хрещена мати Попелюшки, допомогла потрапити їй на бал. Попелюшка була найкращою, і Принц закохався в неї. Принц хотів розказати історію про черевичок, який загубила Попелюшка. Іван дуже любив казки і запросив своїх нових знайомих до себе в гості. «Із такими сусідами треба товаришувати» — так подумав Іван-царевич і попрощався з Принцом і Попелюшкою.
Тепер із трьох доріг невідомою залишилася тільки одна: О. Пушкін «Руслан і Людмила». Ступив Іван-царевич направо. А тут двоє б'ються не на життя, а на смерть. Руслан і Радмир. На піщаний берег виходять тридцять три богатирі і з ними дядько їх морський. А далі — через ліси, через моря чаклун несе богатиря. Літає ступа з Бабою Ягою, і кіт учений то спів заводить, то казку розповідає. «Тут сліди нечуваних страхіть», — подумав Іван-царевич. Тим часом Руслан урятував Людмилу. Іван-царевич побажав їм щастя й повернувся у своє царство. І з того часу Іван-царевич подорожує в сусідні казки та ніколи не нудьгує.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Подорож до літературної казки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок