Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері

Твір Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері

Назва:
Твір Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,88 KB
Завантажень:
415
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері
Притча Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» мені сподобалася тому, що я теж, як і французький письменник, хочу бути льотчиком. Сент-Екс (так звали його друзі) був дуже сміливим пілотом, він ніколи не кидав товаришів у небезпеці. Усі твори, які написав Екзюпері, про льотчиків. Я прочитав тільки «Маленького принца», але хочу прочитати й інші.
Казка «Маленький принц» дуже повчальна. На перший погляд, усе просто. Але в кожному розділі є якісь мудрі поради. Вони філософські, бо мають декілька значень.
На першім астероїді жив король. Від нього я записав таку мудру пораду: «Від кожного треба вимагати тільки те, що він може зробити». Ще мені сподобалися вислови: «Лише серце добре бачить. Найголовнішого не побачиш очима». Лис відкрив Маленькому принцу просту таємницю: «Ти назавжди береш на себе відповідальність за тих, кого приручив». Маленький принц, побував на різних планетах. Він побачив, що скрізь є щось добре та щось погане. Маленький хлопчик сумував за своєю квіткою, бо він сам її виростив, вона була для нього рідною. Його планета — це його батьківщина. Кожен має жити там, де народився, і берегти свій дім, свою планету.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок