Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Замітка в газету (із шкільного життя) інформаційного характеру. Як стати розумнішим?

Твір Замітка в газету (із шкільного життя) інформаційного характеру. Як стати розумнішим?

Назва:
Твір Замітка в газету (із шкільного життя) інформаційного характеру. Як стати розумнішим?
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,98 KB
Завантажень:
77
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Замітка в газету
(із шкільного життя) інформаційного характеру.
Як стати розумнішим?
Інтелектуальна гра «Дебати» давно прижилася в нашій школі. Грають у цю гру від найменшого віку (маю на увазі п'ятикласників) до випускників. Теми для дебатів вибирають відповідного до віку. Дебати — це вміння сперечатися, спираючись на знання та факти. І виявилося, що успішними в цій грі можуть бути не тільки «хорошисти», а й «середнячки». Бо головне у цій грі — думати. І думати швидко. Наступний момент — продемонструвати свою ерудицію та вміння говорити. Говорити слід переконливо, артистично, правильно будуючи речення. Гра полягає у відстоюванні певної думки або ж запереченні її. У багатьох країнах світу використовують цю гру саме для розвитку мислення, мовлення, а також інтелекту.
Тож я вас усіх закликаю, аби ви створювали у своїх школах команди та брали участь у «Дебатах», відстоювали свою позицію, вчилися цікаво й дотепно висловлюватися і створювали приємність учителям. Чим? А таким, наприклад: відповідаєте на уроці на просте питання й починаєте відповідь так: «Я вважаю, по-перше... по- друге». Крім того, слід навчитися працювати з додатковою літературою, з газетами. Повірте, вам буде приємно та й в навчанні вам стане легше. Бажаю успіху. Подумайте!

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Замітка в газету (із шкільного життя) інформаційного характеру. Як стати розумнішим?

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок