Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Замітка в газету (роздуми про вчинки людей). Слід починати із себе

Твір Замітка в газету (роздуми про вчинки людей). Слід починати із себе

Назва:
Твір Замітка в газету (роздуми про вчинки людей). Слід починати із себе
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,85 KB
Завантажень:
436
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.8


Скачати цю роботу безкоштовно
Замітка в газету (роздуми про вчинки людей). Слід починати із себе
Нещодавно разом із дорослими ми побували в лісі. Була вже пізня весна, і дерева та галявини вкрилися яскравою зеленню. Тато з мамою і ми з братом хотіли знайти для відпочинку велику галявину. Оскільки ліс знаходиться поруч (його можна розглядати з балкона нашої квартири), то нам він здавався таким чистим і красивим. Ми вирушили в піднесеному настрої до зеленої стіни лісу. Повітря у лісі чисте, духмяне. А от знайти місце, яке було б таким же чистим, виявилося дуже важко. Повсюди валялися целофанові пакети, пакетики від сухариків, порожні пляшки. Одну невеличку галявинку ми все-таки розчистили і там розважалися аж до вечора.
Коли вже поверталися додому, то вели розмову про те, що треба частіше приходити сюди на відпочинок. І ось чому. Кожен із нас зібрав по пакету сміття й ніс до найближчого смітника. За нами спостерігало багато людей. І я сподіваюся, що наш приклад підкаже багатьом, як скоріше можна очистити ліс. Починати треба із себе.
А наступного тижня ми із задоволенням спостерігали, як багато відпочиваючих, повертаючись додому, несли пакети зі сміттям, зібраним у лісі.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Замітка в газету (роздуми про вчинки людей). Слід починати із себе

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок