Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Фольклор у творчості Ґете

Твір Фольклор у творчості Ґете

Назва:
Твір Фольклор у творчості Ґете
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,07 KB
Завантажень:
12
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Фольклор у творчості Ґете
Ставлення Гете до фольклору. (Ґете часто говорив, що сюжети, теми і образи багатьох своїх творів він знаходить у літературі минулого, у міфах і легендах. Він не боявся брати чуже і робити його своїм, адже Ґете, творчо переосмисливши фольклор, віддавав його майбутнім поколінням.
Міфи і легенди у творах Ґете.
Схвильований монолог захисника людей Прометея. Ґете знав античну літературу, любив давню міфологію, цінував її за те, що вона дає поживу і серцю, і розуму. Вірш «Прометей» Ґете — це монолог Прометея про людей і богів. Захисник людей кидає Зевсу виклик, говорячи, що він — лише породження людського страху.
Балади Ґете. Балади — літературний жанр, який сформувався в середні віки, але джерела балад — це античні міфи й середньовічні перекази. Балади Ґете «Фульський король», «Лісовий цар» та багато інших написані в традиціях страшної балади. Тут присутнє загадкове, нереальне, фантастичне, жахливе, що було характерним для фольклорних першоджерел.
Фольклор у творі Ґете «Фауст». У «Фаусті» тісно переплітаються різні світи: реальний і фантастичний, історичний і міфічний. Міфічні, фантастичні образи допомагають Ґете наповнити твір символіко-алегоричним змістом.
Фольклор у творах Ґете — це спосіб утвердження земних радощів. Фольклорні мотиви не заважають, а допомагають Ґете утверджувати земні радощі. Поет упевнений, що ні ворожба, ні пошук скарбів, ні допомога потойбічних сил не зроблять людину щасливішою. Щасливою людина може стати тільки в праці і дружбі.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Фольклор у творчості Ґете

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок