Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Людина i рiдний край

Людина i рiдний край

Назва:
Людина i рiдний край
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
2,95 KB
Завантажень:
37
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Людина i рiдний край

Ми тут зросли, нам тут спiвали

Розмрiянi лiси й поля;

Ми тут жили i тут вмирали.

Це наша батькiвська земля.

/ П. Карманський /

Задумаймося... Досить тiсний зв'язок iснує мiж людиною i природою. I людина, i рослина для того, щоб вижити, пускає глибоко свої коренi на тiй землi, де народилася й живе.

Для кожного з нас найсвятiшими є слова: мати, батькiвщина. Адже батькiвщина, на мою думку, - це не тiльки наша країна, а й рiдна домiвка, i те мiсце, де народився, вирiс, де вперше почув лагiдну мамину колискову, де минули найкращi роки твого життя, де ти вперше познайомився з iсторiєю своєї вулицi, мiста, краю, де призвичаївся до культурної спадщини i свято бережеш її.

Але в життi не завжди буває так, як цього хочеш. Бо життя прожити - не поле перейти. Воно постiйно вносить свої корективи. I хто знає, як складеться життя у майбутньому.

Але я переконаний, де б ти не жив, куди б не закинула тебе доля, отой солодкий та коханий дим рiдного краю має бути завжди з тобою. Менi здається, що мандрiвка в минуле, до рiдних батькiвських стежинок - це не мода i не забаганка, а людська потреба, яка освячується духовними витоками, громадянським обов'язком.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Людина i рiдний край

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок