Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Самобутність драматургії І. Кочерги

Самобутність драматургії І. Кочерги

Назва:
Самобутність драматургії І. Кочерги
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,05 KB
Завантажень:
180
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
I. І. Кочерга — один із талановитих драматургів першої половини XX століття. (І. Кочерга — драматург-мислитель. У його творчому доробку драматичні поеми, філософські й історичні драми, комедії і водевілі, що ввійшли до золотого фонду української драматургії.)

II. Творча спадщина драматурга.

1. Тематика творів І. Кочерги. (У своїх драматичних творах письменник порушує такі теми: влада долі над людиною, невідповідність життя і мрій, пошук щастя, любов до людей, до батьківщини. Більшість драм І. Кочерги — це твори на історичну тему.)

2. Історія українського народу в творчості І. Кочерги. (Знання драматургом історії України, вивчення архівних документів допомогли І. Кочерзі написати твори на історичну тему. «Фея гіркого мигдалю», «Алмазне жорно», «Свіч-чине весілля», «Майстри часу», «Ярослав Мудрий» — це твори драматурга на історичну тему.)

3. Драматична поема — улюблений жанр І. Кочерги. (І. Кочерга — майстер драматичної поеми. Його драматичні твори написані віршами і є зразком високої майстерності автора. Драматург умів опоетизовувати матеріал, подавати його так, щоб він звучав по-сучасному.)

III. Значення драматичної спадщини митця. (Твори І. Кочерги підносять моральні цінності нашого народу: любов до батьківщини і ненависть до ворогів, працьовитість, доброзичливість, уславлюють наших пращурів. Тому його твори — це патріотичні п'єси, на яких виховувалось не одне покоління нашого народу.)

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Самобутність драматургії І. Кочерги

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок