Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Значення творчості Івана Кочерги в українській драматургії

Значення творчості Івана Кочерги в українській драматургії

Назва:
Значення творчості Івана Кочерги в українській драматургії
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,13 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
I. Творча спадщина І. Кочерги. (І. Кочерга у своїй творчості спирався на досвід західноєвропейської класики, виробив власне естетичне кредо і став до лав борців за національне відродження.)

II. П'єси І. Кочерги — золотий фонд української драматургії XX століття.

1. Актуальність творів драматурга. (Твори 1. Кочерги цікаві тим, що автор закликає сучасників продовжувати традиції, в яких виховували їх батьки і прадіди. Його твори виховують у читачів любов до свого народу і батьківщини, готовність захищати її від ворогів.)

2. Твори І. Кочерги на історичну тему. (Спадщина І. Кочерги багата на історичні твори. Драматург вивчав архівні матеріали, добре знав історію, а тому звертався до тих історичних подій, які мали проекцію на сучасне життя, бо порушували ті ж загальнолюдські цінності, які не змінює час.)

3. Драматична поема — улюблений жанр митця. (У своїй творчості митець поєднав велику любов до театру і глибокий поетичний талант, тому улюбленим жанром І. Кочерги була драматична поема — віршована п'єса, в якій зливаються драматичне і ліричне розкриття теми. Цей жанр дав драматургові змогу розкрити його погляди, звертаючись до поетичної умовності, символіки, та зробити філософські узагальнення.)

III. Драматичні твори І. Кочерги — класика української драматургії. (П'єси митця і сьогодні ставляться на сценах наших театрів, залюбки читаються нашими сучасниками, є золотим фондом української драматургії XX століття.)

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Значення творчості Івана Кочерги в українській драматургії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок