Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Моє ставлення до героїв оповідання Панаса Мирного «Морозенко»

Моє ставлення до героїв оповідання Панаса Мирного «Морозенко»

Назва:
Моє ставлення до героїв оповідання Панаса Мирного «Морозенко»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,00 KB
Завантажень:
23
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Панас Мирний добре знав життя простого народу. У своїх творах він намагався правдиво розповісти про труднощі та радощі їхнього життя.

Оповідання «Морозенко» не є виключенням. У ньому йдеться про долю хлопчика Пилипка та його матері Катрі.

Пилипко вирішив на свята піти посипати до хрещеного, який жив в іншому селі, щоб принести щось поїсти собі та мамі. Мати відмовляла його, бо на вулиці було дуже холодно, а йти треба було через ліс. Хлопчик не послухав маму, адже йому так хотілось порадувати її подарунками. Пилипко боявся злого Морозенка, яким його лякала Катря, але заради матері, яку він сильно любив, відважився на відчайдушний вчинок. У лісі він таки зустрів Морозенка. Власне, це були втома, холод, сильний мороз.

Пилипко втомився, сів відпочити, заснув і замерз. Катря, відчувши недобре, пішла його шукати. Знайшовши холодне тіло свого синочка, не витримала цього й померла від розриву серця.

У цій трагедії наче ніхто і не винен. Проте автор намагається показати вплив важких умов життя людей на їхню долю, які заради любові один до одного роблять відчайдушні вчинки. В мене цей твір викликав співчуття до героїв, бажання їм допомогти. І дуже хочеться вірити в те, що любов сильніша за умови

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Моє ставлення до героїв оповідання Панаса Мирного «Морозенко»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок