Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Уславлення народного героя Івана Сірка в легенді «Як Сірко переміг татар»

Уславлення народного героя Івана Сірка в легенді «Як Сірко переміг татар»

Назва:
Уславлення народного героя Івана Сірка в легенді «Як Сірко переміг татар»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
2,85 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Україна відома своїми героями, які були справжніми патріотами, любили народ і рідний край. Про одного з таких героїв ми дізнаємося з легенди «Як Сірко переміг татар». У ній розповідається про дивовижну здатність кошового Сірка перетворюватися на хорта, яка допомогла йому перемогти величезне військо татар. Перетворившись на хорта, Сірко потрапив до війська татар. Ворогам сподобалась ця тварина. Вони її нагодували і залишили в себе. А вночі він, перетворившись знов на людину, повернувся до запорожців і разом із ними розбив враже військо.

Ця легенда змальовує Сірка трохи у фантастичному плані. Та мені здається, що підґрунтя для цього було. Я уявляю славетного запорожця високим, сильним, мужнім, кмітливим чоловіком. Саме таким повинен бути захисник українського народу, для якого немає нічого неможливого і нездійсненного. Там, де не можна побороти силою, адже татар було набагато більше, на допомогу приходить розум, хитрість і мужність.

Із такими героями нашому народу не було чого боятись!

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Уславлення народного героя Івана Сірка в легенді «Як Сірко переміг татар»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок