Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Чому слід зберігати та вивчати народні пісні

Чому слід зберігати та вивчати народні пісні

Назва:
Чому слід зберігати та вивчати народні пісні
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,21 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Українська пісня — це геніальна поетична біографія українського народу.

О. Довженко

Українських народних пісень записано понад 200 тисяч, і це, мабуть, не усі. Пісня — це поєднання слова й музики. У пісні народу — думки, почуття, мрії. Українська народна пісня віддзеркалює горе, радість, боротьбу за визволення.

Народні пісні дуже різноманітні. Слухаючи їх, пізнаєш історію нашого народу з давніх часів. Українську пісню неможливо охарактеризувати одним словом через багатогранність її мотивів і тем.

Так про захисників українського народу, про славних козаків Січі ми дізнаємося, слухаючи «Пісню про Байду».

Дуже довго закони були спрямовані проти української голоти. В одній із народних пісень «Ой наступила та чорна хмара» розповідається про те, як голота б'є багатія.

Життя українського села за часів кріпацтва особливо яскраво, на мою думку, відображено у народній пісні «У неділю пораненьку».

Час минав. Змінювались і теми пісень. Із українських народних пісень, створених пізніше, ми дізнаємось, як працював і жив український робітник.

Існує багато пісень, провідною темою яких є тема кохання.

Так чому ж ми, українці, повинні в наш час забувати цих пісень? Адже в них наша історія, наша повага до людей, які своїм життям, своєю любов'ю робили нашу країну могутнішою і такою, якою, вона є зараз.

Українська пісня згуртовує людей, допомагає відпочити, а іноді своїм змістом примушує замислитись над своїм життям. Українська пісня — своєрідна візитна картка нашої країни.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Чому слід зберігати та вивчати народні пісні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок