Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Біблія - видатна пам'ятка світового письменства

Біблія - видатна пам'ятка світового письменства

Назва:
Біблія - видатна пам'ятка світового письменства
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,53 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Серед пам'яток світової культури особливе місце посідає священна Біблія, найстаріша Книга книг. Вона дає відповіді на питання, які завжди хвилювали людей, допомагає їм вирішувати складні проблеми.

Біблія складається із сімдесяти семи книг, написаних у різні часи, різними авторами, різними жанрами, стилями, навіть мовами. Але всі вони сприймаються як єдина й неподільна на частини книга, як суцільний текст, що відтворює духовні пошуки і життєвий досвід, норми моралі й джерела людської мудрості.

Біблія складається з двох розділів: Ветхого, або Старого, Заповіту і Нового Заповіту. У першій частині розповідається про початок світу і створення людини, про її життя й падіння, про недосконалість людей, занепад звичаїв і всесвітній потоп. Завершується Старий Заповіт Книгами Пророків, що є книгами надії. Думку про відродження зруйнованого зв'язку між Богом і людством продовжує Новий Заповіт. У цій частині докладно розповідається про життя Ісуса Христа, його вчення, вчинені ним дива, його смерть, воскресіння й вічне життя. Ісус Христос — це месія, володар Царства Божого, його місія — проповідувати любов і стверджувати її добрими справами.

Біблія є пам'яткою найдавнішої писемності людства, що включає юридичні кодекси, міфи, легенди, притчі, хроніки, псалми. Біблія — найвідоміша книга в світі, перекладена вона 1829 мовами й наріччями. Існує Біблія вже понад три тисячі років і житиме, думаю, вічно. Вона вважається святою, бо проголошує Слово Боже, пропонує високі моральні цінності. Біблія є витвором витонченої словесності і має літературно-художнє значення.

Яскраві й мудрі біблійні образи надихали на створення нових творів письменників і художників, композиторів і кінематографістів. Як у сиву давнину, так і сьогодні всі люди, які прагнуть морального вдосконалення, вірять у справедливість і добро, звертаються до Біблії. Той, хто не читав цієї книги, не може вважати себе освіченою людиною. Але, я впевнена, таких людей з кожним днем стає все менше й менше.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Біблія - видатна пам'ятка світового письменства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок