Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Мова «всіх в єдине нас злива» (за твором О. Олеся «Рідна мова в рідній школі»)

Мова «всіх в єдине нас злива» (за твором О. Олеся «Рідна мова в рідній школі»)

Назва:
Мова «всіх в єдине нас злива» (за твором О. Олеся «Рідна мова в рідній школі»)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
2,89 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Мені подобаються вірші Олександра Олеся. Вони хвилюють, викликають радість, сум, примушують переживати якісь події разом із автором.

Саме так було з віршем «Рідна мова в рідній школі». Одразу я відчула радісні нотки, бо для Олеся викладання української мови в школі — це велика радість, найдорожче в важкі часи для України. Перші слова матері, перша пісня, почута малюком, повинні бути рідною мовою. Тоді дитина навчиться її любити та цінувати.

Для автора неможливою є розлука з рідною мовою, неприпустимо розмовляти чужою. Він говорить, що тоді «краще нам німими стати», нічого важчого за це немає.

Насамкінець Олесь говорить, щоб мати майбутнє щасливе і радісне, треба «всім серцем закричать: «В рідній школі рідна мова!» І тоді все буде добре у державі та у кожної людини зокрема.

Я вважаю, що треба прислухатися до порад О. Олеся. І робити так, щоб українська мова лунала не тільки на уроках мови, а і вдома, з друзями, на вулиці. У нас чудова мова, якою розмовляв, Тарас Шевченко і якою ми, українці, повинні пишатися.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Мова «всіх в єдине нас злива» (за твором О. Олеся «Рідна мова в рідній школі»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок