Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Спадщина Остапа Вишні - відбиття тогочасних проблем

Спадщина Остапа Вишні - відбиття тогочасних проблем

Назва:
Спадщина Остапа Вишні - відбиття тогочасних проблем
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,70 KB
Завантажень:
96
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.3


Скачати цю роботу безкоштовно
I. Остап Вишня — неперевершений майстер сміху. (Життя Остапа Вишні було незвичайним, наповненим різноманітними сумними і радісними подіями, які митець сприймав із гумором. Його називають «королем українського тиражу», бо за життя письменника-сатирика вийшло понад сто збірок його творів, деякі з них перевидавалися шість і більше разів.)

II. Творчість Остапа Вишні.

1. Жанрова своєрідність творів Остапа Вишні. (Остап Вишня — письменник-новатор 20-х років XX століття, один із корифеїв української сатирично-гумористичної літератури. Сатирика називають чародієм сміху, майстром сатири і гумору. О. Вишня збагатив і жанрові різновиди памфлета, фейлетону, гуморески, нарису. Створив новий жанр сатири — усмішку — різновид гумористичного оповідання, для якого характерні лаконізм, влучність, дотепність, іронічність.)

2. Характеристика усмішок Остапа Вишні. (У Остапа Вишні є цілі тематичні цикли усмішок: мисливські, сільські, кримські, київські, закордонні. Пореволюційному селу, його проблемам письменник присвятив близько 650 усмішок.

Пройняті любов'ю до природи і тварин «Мисливські усмішки». Є в гумориста і усмішки про дитинство письменника і людей, які були поруч із ним. У «Вишневих усмішках» сатирик розкриває тему мужності і нескореності нашого народу в роки Великої Вітчизняної війни.)

3. Твори Остапа Вишні — відбиття тогочасних проблем. (Теми усмішок Остапа Вишні найрізноманітніші — політичне, господарське, культурне життя, але найяскравіше, з дотепним гумором письменник-сатирик описує побут пореволюційного села. Сила його творів в лагідній, м'якій усмішці, сповненій любові і приязні до людини, і в гострому дотепі, коли йдеться про безгосподарність, лінощі, безвідповідальність, неуцтво. Підмічаючи все це в житті, письменник висміює усе подібне в своїх творах. Тільки добре знаючи і люблячи свій народ, його гумор, відверту добру душу, письменник прагнув допомогти людям позбавитись негараздів.)

III. Популярність і виховна спрямованість творів Остапа Вишні. (Простота викладу і задушевний тон, несподівані висновки, характери героїв із національним підґрунтям творів Остапа Вишні викликали доброзичливий сміх, який не ображав людей, а змушував замислюватися, лікував, виховував. А тому твори ці були і є популярними в народі.)

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Спадщина Остапа Вишні - відбиття тогочасних проблем

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок