Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Дружна родина - міцна країна

Твір Дружна родина - міцна країна

Назва:
Твір Дружна родина - міцна країна
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,08 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Дружна родина - міцна країна
Родина, сім'я — це частинка суспільства, яка об'єднує рідних людей у єдине ціле, робить їхні зв'язки нерозривними. Можна мати багато знайомих і друзів, але тільки сім'я дає нам відчуття захищеності і потрібності на все життя, робить нас щасливими і впевненими у майбутньому.
Україна знала часи, коли родини були великими, і три-чотири покоління жили під одним дахом, разом працювали, кожен вносив свою часточку в добробут сім'ї і міг розраховувати на допомогу. Прикладом таких стосунків може бути сім'я Сірків — героїв роману Івана Багряного «Тигролови».
Переселенці з України приїхали в суворий край наприкінці XIX століття. Їхня сім'я налічувала понад п'ятдесят осіб. Одна родина — то ціле село. Жили дружно й весело, щасливіше, ніж на рідній землі.
Багато таких сімей прийняв Зелений Клин. Вони змушені були покинути Україну, а батьківщина збідніла на тисячі своїх найкращих синів і дочок, які були сіллю рідної землі.
Історія знає чимало прикладів, коли міцні родинні стосунки об'єднували країну, робили її сильною. Згадаймо братерську любов і повагу князів Галицько-Волинського князівства. Рідні брати Данило і Василько не боролися за владу, об'єднали Галичину і Волинь в одну державу, допомагали один одному в боротьбі з ворогами, що вберегло князівство від повного розорення під час монголо-татарської навали.
Дружна родина робить людину щасливішою і сильнішою. І що більше буде таких родин — то сильнішою буде країна.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Дружна родина - міцна країна

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок