Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> інша робота: Твір Мій улюблений герой з роману «Війна і мир» Л. Толстого

Твір Мій улюблений герой з роману «Війна і мир» Л. Толстого / сторінка 2

Назва:
Твір Мій улюблений герой з роману «Війна і мир» Л. Толстого
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,44 KB
Завантажень:
9
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Тепер Андрій вирішив більше ніколи не служити. Це був перший складний етап у житті Андрія. За законами логіки, Андрій має перебороти негативи та вийти на новий виток життя. Чи відбувається це? Так. Але спочатку Андрій проходить через трагедію втрати Лізи — вона народила сина й померла. Винним почувається Андрій, йому все вчуваються Лізині несказані докори, і він не може забути її останнього жалісного погляду. Андрій вирішує присвятити себе вихованню сина, але й тут він не знаходить повної гармонії. Він — натура активна, публічна, а зачинив себе на селі, присвятив своє життя вузьким власницьким інтересам. І дуже швидко його внутрішня сутність бунтує... П'єр допомагає зіштовхнути Андрієву енергію з мертвої точки — і знову починається новий виток. Андрій ніби прокинувся, почав займатися військовими справами, зустрічатися з людьми, бувати в столиці. Але це ненадовго. Знову він бачить суцільне марнославство, крючкотворство, словеса замість справ... І — чергове розчарування. Кохання могло врятувати Андрія від цього цинічного світу. Наташа Ростова подарувала йому нове щастя, але Андрій не втримав його в руках.
Вважається, що Андрій занадто егоїстичний, сухий, черствий. Ніби він забагато думає про себе та мало — про інших. Але я його побачив іншим. Андрій у всьому чесний, справедливий, порядний. Важливим для нього є почуття обов'язку й чоловічої гідності. Андрій Волконський мріє про життєву кар'єру, хоче досягти певного результату у власному житті, хоче, щоб життя його не було марним. По-моєму, це здорові нормальні прагнення кожної людини. Якби Андрій не загинув, він би багато чого досягнув, бо в ньому закладені високі моральні якості людини. У Андрія Волконського є чого навчитися, тому він мій улюблений герой.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Інше на тему: Твір Мій улюблений герой з роману «Війна і мир» Л. Толстого

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок