Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Твір-опис приміщення на основі особистих вражень у науковому стилі. Довженкова хата

Твір Твір-опис приміщення на основі особистих вражень у науковому стилі. Довженкова хата

Назва:
Твір Твір-опис приміщення на основі особистих вражень у науковому стилі. Довженкова хата
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,93 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.4


Скачати цю роботу безкоштовно
Твір-опис приміщення на основі особистих вражень у науковому стилі. Довженкова хата
На канікулах я був на гостинах у бабусі, і вона вирішила показати мені хату-музей відомого українського письменника Олександра Довженка в Соснівці. Усе тут на подвір'ї і в самій хаті залишилося таким, яким було за життя письменника. Перед самою хатою, ще на вулиці, зустрічає відвідувачів скульптура молодого Довженка. На подвір'ї — старезний колодязь із цямриною та журавлем, ворота з дашком, клуня з сільським знаряддям праці.
У сінях хати стоїть ступа, барильце для води, драбина, весло, скриня, дерев'яні ночви. Назви та призначення предметів побуту мені пояснювала бабуся, і це для мене було надзвичайно цікаво, бо я довідався стільки нових слів!
Зараз ці слова називаються архаїзмами, бо названі предмети вийшли з ужитку. У першій кімнаті відразу бачиш колиску, яка підвішена до стелі. На чільному місці — велика піч, уздовж стін стоять лави. На стіні висить мисник, там виставлені барвисті глиняні миски, дерев'яні ложки та тарілки.
І звичайно ж, у хаті багато рушників, на яких крім узорів вишиті слова з пісень, прислів'я, приказки. Бабуся багато розповідала мені про письменника, мені буде цікаво познайомитися з його творами.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Твір-опис приміщення на основі особистих вражень у науковому стилі. Довженкова хата

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок