Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Народна пісня — душа народу

Твір Народна пісня — душа народу

Назва:
Твір Народна пісня — душа народу
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,80 KB
Завантажень:
505
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Народна пісня — душа народу
Цей вислів став уже крилатим. Особливо щодо української пісні, бо українців у світі знають як співучий народ. Пісня супроводжує людину все життя: від народження й до самої берізки (так каже моя бабуся). Мама мені співала колискових пісень, а потім, коли я трохи підріс, вона вчила мане гарно говорити і ми з нею разом співали коротенькі дитячі пісеньки, особливо мені подобалася пісенька «Котку, котку рябку, викопай нам грядку».
У піснях народ ніби записав усю історію, тому є пісні історичні, є побутові, чумацькі, є обрядові пісні та безліч дитячих пісеньок. А у нас на книжковій полиці стоїть дуже цікава книжка «Історія України в народних піснях», там можна прочитати про все: і про Богдана Хмельницького, і про лицарів, що боронили землю від ворогів, і про героїчну Марусю Богуславку, яка визволила бранців із полону.
Українці — народ жартівливий, тому в збірниках пісень можна знайти безліч жартівливих пісень. І радість, і смуток, і душевні переживання народ вилив у пісню. Тож справді, пісня — душа народу.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Народна пісня — душа народу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок