Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Твір-оповідання за жанровою картиною. У дорозі (за картиною О. М. Власенка «У дорозі»)

Твір Твір-оповідання за жанровою картиною. У дорозі (за картиною О. М. Власенка «У дорозі»)

Назва:
Твір Твір-оповідання за жанровою картиною. У дорозі (за картиною О. М. Власенка «У дорозі»)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,01 KB
Завантажень:
350
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Твір-оповідання за жанровою картиною. У дорозі
(за картиною О. М. Власенка «У дорозі»)
Микола Іванович душе поспішав зі своїм онуком Сашком на вокзал. До відправлення поїзда лишалося десять хвилин. Та ось вони вже у вагоні, зручно влаштувалися біля вікна, а Сашко приготувався спостерігати за краєвидами, що будуть зараз пропливати перед очима. Та ось до їхнього купе зайшов чоловік у військовій формі офіцера Збройних Сил: «Добрий день, мене звати Василем. А для декого — дядьком Василем. Повертаюся з відпустки», — він приємно посміхнувся й простягнув руку спершу Миколі Івановичу, потім — Сашкові. Познайомилися, між чоловіками зав'язалася розмова на військові теми. Торкнулися й війни. Микола Іванович розповів, що він був підлітком, коли почалася війна, і всі лихоліття повоєнного часу вони переживали вдвох із мамою, бо в останні дні війни тато загинув. В одному із своїх фронтових листів він попросив, щоб син кожного року відвідував військове кладовище в Харкові, де поховані його однополчани. Вони віддали життя за те, щоб звільнити Харків. Це сталося 23 серпня 1943 року.
Непомітно й Сашко відвів погляд від вікна й уважно слухав дідусеву розповідь. На прощання Василь сказав: «От би такі, як ви, виступали перед нинішніми солдатами, щоб вони з перших уст почули, що то значить військове побратимство».

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Твір-оповідання за жанровою картиною. У дорозі (за картиною О. М. Власенка «У дорозі»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок