Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Ваше розуміння рівноправності, волі особистості

Твір Ваше розуміння рівноправності, волі особистості

Назва:
Твір Ваше розуміння рівноправності, волі особистості
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,14 KB
Завантажень:
43
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Ваше розуміння рівноправності, волі особистості
Рівноправність, воля — ці слова стали такими звичними в часи реформувань, що часто не замислюєшся над глибиною цих понять. Переступивши поріг школи, відчуваєш певну самостійність у виборі подальшого життєвого шляху, усвідомлюєш рівноправність у визначенні кардинальних напрямів розвитку країни. Це не високі слова, а певне усвідомлення своєї значущості у виборі депутатів, які будуть вести за собою п'ятидесятимільйонне населення України. Адже від голосу кожного, активної його позиції залежить доля нашої країни.
Ці права дала нам прийнята у 1996 році Конституція — основний закон держави, який проголосив певні свободи та обов'язки кожного громадянина.
В умовах розбудови незалежної держави новий тип людини формується в процесі активної, послідовної, наполегливої боротьби за здійснення корінних перетворень у нашому суспільстві. Саме в цей момент непересічного значення набуває вольова сторона діяльності кожної людини.
Що ж таке воля? Висловлюючись образно, це ідейність у діяльності. Від того, якими мотивами ми керуємося у своїй поведінці, наскільки ці мотиви віддзеркалюють загальні інтереси, залежить сила волі. Саме зараз виникає потреба спрямувати всі зусилля на здобуття високої майстерності у вибраній справі, а метою вольових порухів у цьому напрямку повинно стати почуття благородного служіння Україні. Бо тільки у творчій праці кожна людина може стати справжньою особистістю з високими моральними якостями, майстром своєї справи — однієї з умов ідейних переконань, що народжують енергію для подолання труднощів.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Ваше розуміння рівноправності, волі особистості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок