Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Мої враження від оповідання А. Чехова «Товстий і тонкий»

Твір Мої враження від оповідання А. Чехова «Товстий і тонкий»

Назва:
Твір Мої враження від оповідання А. Чехова «Товстий і тонкий»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,87 KB
Завантажень:
491
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Мої враження від оповідання А. Чехова «Товстий і тонкий»
Оповідання А. Чехова «Товстий і тонкий» я читала двічі. Влітку я прочитала його сама, але оповідання мені не сподобалося. У ньому багато незрозумілих слів: Герострат, статський радник, колезький асесор. Але коли ми в класі читали його ще раз і грали в ролях, оповідання мені дуже сподобалося. Товстий мені здавався набундюченим і неприємним, але виявилося, що це не так. Він колись учився з тонким і тепер на високій посаді, але зовсім не хоче, щоб його шкільний товариш говорив із ним, як підлабузник. Тонкий чомусь зовсім себе не поважає. Спочатку він говорить із товстим як товариш, а потім «зблід, скам'янів», весь зіщулився й згорбився. «На обличчі тонкого було стільки благоговіння, солодкуватості», що і товстому, і мені стало неприємно.
Жаль, що ті недоліки, про які писав Чехов колись, не зникли. Досі є люди, які намагаються догодити комусь аж через край. Так говорить моя мама. Але у своєму житті я таких людей, як тонкий, ще не зустрічала.
Оповідання мені сподобалося ще й тим, що воно коротке та яскраве, і слів небагато. Але потрібно багато міміки, характеру, пластики для того, щоб прочитати ролі в оповіданні. Я хочу бути артисткою, тому це «театральне» оповідання мені дуже сподобалося.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Інше на тему: Твір Мої враження від оповідання А. Чехова «Товстий і тонкий»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок