Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Метаморфози розвитку суспільства у творі Овідія «Метаморфози»

Твір Метаморфози розвитку суспільства у творі Овідія «Метаморфози»

Назва:
Твір Метаморфози розвитку суспільства у творі Овідія «Метаморфози»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,05 KB
Завантажень:
370
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Метаморфози розвитку суспільства у творі Овідія «Метаморфози»
Міфологічні сюжети поеми Овідія «Метаморфози». Поема «Метаморфози» здобула Овідієві справжню славу. У ній поет із великою художньою силою відтворив міфологічні сюжети: вірування людей у чотири етапи розвитку людства, настання холодів на Землі, всесвітній потоп.
Чотири етапи розвитку людства.
Перше золоте поріддя: панування Правоти і Чесності. Овідій пише, що на початку розвитку людство знало золоті часи, коли не було нещасть і страху. Люди не рубати сосен, щоб побудувати кораблі, не обносили міста мурами, не було воєн, а не зранена плугом земля годувала й напувала живлющою вологою усе живе.
Срібна пора людства. Настала срібна пора; яка була гірша за золоту. Цілорічна весна поділилася на чотири пори року. Люди почати будувати оселі, щоб захиститися від холодних вітрів, уперше зорати землю і впрягли покірну худобу в ярмо.
Третя доба — мідяна. За срібною добою настала мідяна. Люди стали войовничі, виготовляли зброю, щоб не тільки відбиватися від хижих звірів, а й нападати на інші племена. Забулися минулі часи спокою і братерства.
Остання доба розвитку людства. Останню добу розвитку людства Овідій назвав залізною. У цю добу з'явилися кривда, хитрість, брехня і підступність, зрада і насильство. Людей захопила жадоба на гроші і статки. Вони почали руйнувати землю, добуваючи з надр приховані скарби: залізо і золото. Війна і вбивство стали ремеслом, а братня любов знецінилася.
Овідій попереджає, що боги, які колись захищали людей, залишають сплямовану кров'ю землю.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Метаморфози розвитку суспільства у творі Овідія «Метаморфози»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок