Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Твір-опис окремих предметів у художньому стилі (за картиною) Символи моєї Батьківщини (за малюнком І. Биченка «День незалежності України»)

Твір Твір-опис окремих предметів у художньому стилі (за картиною) Символи моєї Батьківщини (за малюнком І. Биченка «День незалежності України»)

Назва:
Твір Твір-опис окремих предметів у художньому стилі (за картиною) Символи моєї Батьківщини (за малюнком І. Биченка «День незалежності України»)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,83 KB
Завантажень:
427
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Твір-опис окремих предметів у художньому стилі (за картиною)
Символи моєї Батьківщини
(за малюнком І. Биченка «День незалежності України»)
У центрі малюнка зображено тризуб, що символізує нині державу Україну. Це зображення Герба України. Тато мені розповідав, що колись навіть за натяк на тризуб у яких-небудь зображеннях людину могли посадити до в'язниці. Це було за радянських часів.
Милі з дитинства символи моєї рідної землі зображені на малюнку.. Ось кетяг калини, ніби дивовижне коштовне каміння. Калина була й залишається символом невмирущості України, бо скільки проливалося крові за рідний край, а він не загинув, не дав знищити себе ворогам. Біля калини — волошки. Вони — як синє небо моєї України. Пшеничне колосся символізує хлібодарну землю, добробут її мешканців. Між волошками і пшеницею — червоний мак. Він є символом світлої пам'яті про тих героїв, які віддали життя за Україну. І звичайно ж, прадавні наші кольори: синій і жовтий. Стрічка з такими кольорами ніби підкреслює всю значущість символічних малюнків, оперізуючи їх унизу.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Твір-опис окремих предметів у художньому стилі (за картиною) Символи моєї Батьківщини (за малюнком І. Биченка «День незалежності України»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок