Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Остання мить життя розкриває душу людини (за творами О. Генрі і Дж. Олдріджа)

Твір Остання мить життя розкриває душу людини (за творами О. Генрі і Дж. Олдріджа)

Назва:
Твір Остання мить життя розкриває душу людини (за творами О. Генрі і Дж. Олдріджа)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,08 KB
Завантажень:
499
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.8


Скачати цю роботу безкоштовно
Остання мить життя розкриває душу людини (за творами О. Генрі і Дж. Олдріджа)
Коли пробуджуються духовні сили. У житті кожної людини настає мить, коли вона збирає докупи всі сили, коли вирішується найголовніше питання в її долі — жити чи не жити. При цьому несподівано для самої людини пробуджуються духовні сили.
Вирішення головного питання у творах О. Генрі та Дж. Олдріджа.
Які питання вирішує О. Генрі? Помираюча Джонсі потребує підтримки. Хвороба знесилила її фізично, а лікар казав, що шанс на одужання є, але в ній має прокинутися жадоба до життя.
Джонсі повертає до життя Берман. Художник Берман створює свій шедевр, не на полотні, а на цегляній стіні напроти вікна хворої Джонсі. Він намалював листок плюща, який і відродив у Джонсі бажання жити.
Одужання ціною в життя. (Джонсі одужала. Ця подія збіглася зі смертю старого художника Бермана. Створюючи останню у своєму житті роботу заради порятунку Джонсі, художник застудився, захворів на запалення легенів і помер.
Батько і син зламали стіну відчуження. Хлопчик Деві рятує життя свого батька. Бен іншими очима бачить свою дитину і відчуває сильний кровний родинний зв'язок з десятирічним Деві.
«Останній листок» О. Генрі — «Останній дюйм» Дж. Олдріджа. Слово «останній» має символічне значення. Берман робить останній крок до створення свого шедевру, і ціна йому — життя; останній дюйм у подоланні перешкод у взаєминах між батьком і сином — цей дюйм вирішив життя Бена. Кажучи сучасною мовою, герої потрапляють в екстремальну ситуацію, у якій вирішується питання про життя і смерть.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Остання мить життя розкриває душу людини (за творами О. Генрі і Дж. Олдріджа)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок