Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Батьківщина - спільна мати всіх громадян

Твір Батьківщина - спільна мати всіх громадян

Назва:
Твір Батьківщина - спільна мати всіх громадян
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,08 KB
Завантажень:
344
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Батьківщина - спільна мати всіх громадян
Про Батьківщину написано й сказано так багато, що здається, ніби слова вже нічого не варті. То що ж таке Батьківщина?
Земля, на якій народився. Держава, що організує націю через закони. Це з дитинства знайома мова, якою говорять батьки і друзі. Часто доводиться чути, що Батьківщина, патріотизм — це все немодні, затерті поняття. До того ж сьогодні в нашій країні ще досить негараздів, то чи можна пишатися такою країною? Хіба оце і є Батьківщина?
У тому-то й річ, що ми забули головне: слово «батьківщина» походить від слова «батьки». Отже, до неї слід ставитися так само, як до батьків. Хіба ми любимо їх за щось — за те, що багаті, за те, що мають багато можливостей, аби забезпечити дітям гарне місце в суспільстві. А якщо батьки бідні, а якщо хворі? Чи не є нашим обов'язком дбати про них за будь-яких обставин? Безперечно, так, ми це розуміємо. То чому ж забуваємо, що Батьківщина потребує нашого піклування так само, як батьки. Батьківщина — це святе, як батько і мати.
Коли про це забувають, цим найчастіше користуються вороги. Як це описано у кіноповісті О. Довженка «Україна в огні», де старий фон Крауз розповідає синові, що «ці люди абсолютно позбавлені вміння прощати один одному незгоди навіть в ім'я інтересів загальних, високих. Ці люди позбавлені державного інстинкту». Гірко визнавати, що є в цих словах страшна правда. І хочеться, щоб ніхто не забував: Батьківщина — спільна мати усіх громадян. І ставитися до неї слід, як до матері — з любов'ю.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Батьківщина - спільна мати всіх громадян

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок