Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Я не хотів би зустрітися з фарбованим Лисом (за казкою Івана Франка «Фарбований Лис»)

Твір Я не хотів би зустрітися з фарбованим Лисом (за казкою Івана Франка «Фарбований Лис»)

Назва:
Твір Я не хотів би зустрітися з фарбованим Лисом (за казкою Івана Франка «Фарбований Лис»)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,75 KB
Завантажень:
380
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Я не хотів би зустрітися з фарбованим Лисом (за казкою Івана Франка «Фарбований Лис»)
Здавна відомо, що в усіх казках Лисиця хитра й підступна. Це ж показує і Іван Франко в казці «Фарбований Лис». Лис є уособленням хитрощів, лицемірства, нещирості. Але мене вражає довірливість усіх інших звірів, вони на віру сприймають усе, що скаже Лис.
Казка є казкою, та в ній ми впізнаємо характерні риси людей. А вони, з такою вдачею, як у Лиса, не перевелися й донині. Тому доводиться бути уважним, щоб уникати таких людей або викривати їхні негативні риси. У їх присутності я почуваю себе незатишно, і буває прикро, коли хтось відверто лицемірить, і знаходяться такі, що починають вірити тій людині. Я розумію, що в житті часто доведеться зустрічатися з такими Лисами, тому треба бути не легковірним, а вміти розбиратися в людях і мати почуття власної гідності. Тоді нечесним і лицемірним не буде підтримки, і вони зможуть добре подумати про свій характер і виправитися.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Я не хотів би зустрітися з фарбованим Лисом (за казкою Івана Франка «Фарбований Лис»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок