Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Ян я обирав листівки (твір-розповідь із власного досвіду)

Твір Ян я обирав листівки (твір-розповідь із власного досвіду)

Назва:
Твір Ян я обирав листівки (твір-розповідь із власного досвіду)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,80 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Ян я обирав листівки (твір-розповідь із власного досвіду)
Традиція дарувати подарунки близьким налічує, мабуть, тисячі років. Ніхто й не замислюється над тим, звідки і як виникла традиція новорічних листівок. Власне, виникнення листівки — окрема історія. Існують музеї листівок, приватні та державні колекції. Але незалежно від того, чи знайома людина з історією та розвитком такого предмета як вітальна листівка, вона щоразу стикається з проблемою вибору. Як обирати новорічні листівки? Що на них має бути зображене? Яким має бути вітальний текст?
Мабуть, не дивно, що ніхто не знає відповіді на ці питання. Я їх не знаю тим більше. Я хочу розповісти про власний досвід вибору новорічних листівок.
Коли наближаються свята, усі магазини наповнюються найрізноманітнішими подарунками. Одною зимового дня я вирушив до книжкового магазину, де був великий відділ з листівками, щоб обрати потрібні. Вибір видався нелегким! Адже я твердо вирішив купити щось насправді незвичайне. Але всі листівки виявилися схожими між собою. Деякі з них були жартівливими, розглянувши деякі, я від душі посміявся, але мені хотілося чогось теплого і щирого — для батьків та бабусі з дідусем. Ті ж, що були «серйозними», здалися мені або банальними, або надто яскравими і виконаними без смаку, або мені не сподобався текст, або дуже дорого коштували... Одне слово, за півгодини я був у розпачі: мені не вдавалося обрати жодну листівку, що викликала б справжній приплив позитивних емоцій.
Аби трохи відволіктись від вибору, який виявився аж настільки непростим, я вирішив прогулятися іншими відділами книжкового магазину. І ви навіть не уявляєте, як я зрадів, коли побачив на полиці невеличку книжечку «Робимо подарунки власноруч»! Пробіг очима зміст, погортавши найцікавіші розділи, я остаточно впевнився в тому, що це найкращий варіант. Придбавши такого чудового помічника, я поспішив додому.
Озброївшись новою книжкою, фарбами, папером, блискітками, бісером, шматочками тканини й усім, що могло згодитися, я розгорнув книжку на розділі про створення листівок і взявся до роботи. Звісно, зроблені власноруч листівки вийшли не такими акуратними, як магазинні, але ж я робив їх від усього серця. А головне — я міг сам дібрати сюжет, вкласти всю свою фантазію і, що дуже важливо, написати туди саме ті слова та привітання, які були б приємні кожному з членів моєї родини.
Як я і очікував, я був задоволений своєю роботою, а батьки й друзі дуже зраділи таким подарункам, адже мої малюнки й аплікації вийшли дійсно оригінальними. Свято вдалося, а я ще раз переконався, що подарунок, зроблений своїми руками і подарований від щирого серця, — найкращий подарунок.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Ян я обирав листівки (твір-розповідь із власного досвіду)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок