Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір А. Міцкевич. До «Кримських сонетів»

Твір А. Міцкевич. До «Кримських сонетів»

Назва:
Твір А. Міцкевич. До «Кримських сонетів»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,20 KB
Завантажень:
83
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.2


Скачати цю роботу безкоштовно
А. Міцкевич. До «Кримських сонетів»
І. У чому виявилася особливість творів збірки А. Міцкевича «Кримські сонети»?
Збірка «Кримські сонети» — це особливі за звучанням і глибиною думки, за мелодійністю і тематичним розмаїттям твори. Потрапивши на чужу землю, милуючись чужими краєвидами, в оточенні недругів, Адам Міцкевич зумів зберегти в уяві красу рідної землі:
Я так напружив слух, що вчув би в цій землі І голос із Литви.
2 Які ознаки романтизму є в «Кримських сонетах» А. Мікевича?
3. Який образ об 'єднує твори циклу «Кримські сонети» ?
Епіграфом до «Кримських сонетів» Адам Міцкевич обрав слова німецького поета Гете: «Хто хоче поета зрозуміти, той повинен поїхати в його країну». Ці слова стали прямим натяком на патріотичну символіку циклу. Головний герой сонетів — пілігрим. Чудова природа Криму — це тло для його роздумів, згадок про далеку батьківщину. Він так уважно вслухається, що, здається, хоче почути голос рідної землі. Йому здається, що мерехтливі зірки — це сльози полячки-полонянки. Пілігрим постійно мандрує світом, але всі його думки про рідний край, про Польщу.
Образ пілігрима, мандрівника, який любить рідну Польщу і дивується красотам чужих земель, об'єднує твори циклу «Кримські сонети». 4 Які географічні назви згадано у «Кримських сонетах» А. Міцкевича ? 5. Хто супроводжував Адама Міцкевича під час подорожі Кримом?
Адама Міцкевича супроводжували п'ять супутників, але він почувався абсолютно самотнім у цій компанії. Двоє із супутників були співробітниками царської таємної поліції, єдина жінка — коханка одного з цих посіпак, ще двоє — одеські багатії. Поет відчував загрозу від ворожого середовища і висловив свої почуття у незакінченому сонеті про яструба з підбитим крилом.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір А. Міцкевич. До «Кримських сонетів»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок