Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Полтавщина

Твір Полтавщина

Назва:
Твір Полтавщина
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,94 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.7

Скачати цю роботу безкоштовно
Полтавщина
Полтавська земля особлива, і ця особливість пов'язана з людьми цього краю. Варто згадати хоча б письменників, які народилися на Полтавщині, — Іван Котляревський, Григорій Сковорода, Микола Гоголь, Остап Вишня, брати Тютюнники. Серед науковців теж чимало відомих імен, цей перелік був би нескінченним. Полтавська земля і справді щедра на таланти, як і на звичайних добрих та привітних людей.
У кожної людини є своя мала батьківщина. У мене вона теж є і саме на Полтавщині. Ця батьківщина — моя, і тому найкраща й найрідніша. Це невеличке село, яке загубилося в лісостепу, але знане і відоме славними земляками і своєю історією виникнення, бо утворилося воно ще у вісімнадцятому столітті.
Оскільки село давнє, то там немає рівних вулиць, де хати стоять наче солдати на плацу, адже раніше люди селилися, зважаючи на природні умови. Тому у нас послуговуються більше назвами кутків (Орачі, Забродівка, Слобода), а не вулиць.
Наша сім я давно вже перебралася до міста, та в мене в пам'яті моє рідне село, де була моя домівка з невисоким парканчиком, за яким завжди росла м'ята, барвінок, цвіли жоржини, посміхалися чорнобривці. Там — моє коріння, звідти починається моя пошана й любов до України.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Інше на тему: Твір Полтавщина

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок