Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір У війни жахливе обличчя (за оповіданням М. О. Шолохова «Доля людини»)

Твір У війни жахливе обличчя (за оповіданням М. О. Шолохова «Доля людини»)

Назва:
Твір У війни жахливе обличчя (за оповіданням М. О. Шолохова «Доля людини»)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,76 KB
Завантажень:
443
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
У війни жахливе обличчя (за оповіданням М. О. Шолохова «Доля людини»)
Висвітлення подій Великої Вітчизняної війни в літературі. (Багато епічних творів, мемуарів присвячено подіям Другої світової війни. Епічні полотна присвятили війні ті письменники, які самі безпосередньо брали участь у бойових діях. Серед них — М. О. Шолохов.)
Персоніфікація війни в особі російського солдата Андрія Соколова. (Андрій Соколов воює, а потім потрапляє у полон до фашистів, де стійко переносить випробування, які приготувала йому доля.)
Війна не жаліє громадянське населення. (Випробувань війни зазнає і мирне населення. Сім'я Андрія Соколова гине.)
Зустріч солдата з сиротою Ванюшкою. (Серце солдата не стало нечулим, він гостро відчуває чужий біль. Андрій Соколов приймає Ванюшку як рідного сина.)
Одна дорога солдата і Вані. (Андрій Соколов і Ванюшка йтимуть однією дорогою. Солдат Великої Вітчизняної не тільки врятовує від фашизму Батьківщину, але й тих, хто загубив у цьому страхітті своїх батьків.)

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір У війни жахливе обличчя (за оповіданням М. О. Шолохова «Доля людини»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок