Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Заняття для душі

Твір Заняття для душі

Назва:
Твір Заняття для душі
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,41 KB
Завантажень:
163
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Заняття для душі
Комп'ютером нині нікого не здивуєш, певно, скоро в Україні не залишиться жодного школяра, у якого на столі не стояв би комп'ютер, бо навчатися в школі без нього буде неможливо. Уже зараз з'явилися такі школи, де дітям доводиться виконувати домашнє завдання, використовуючи комп'ютер. Нині багато моїх друзів мають власні комп'ютери або ж тато чи мама дозволяють користуватися своїми. Проте, як правило, преважна більшість засвоїли комп'ютерну грамотність на рівні користувачів. Наприклад, які характеристики мусить мати монітор стосовно використання його дітьми — майже ніхто не знає. До речі, як і про захисний екран теж.
Мені подобається працювати з комп'ютером, досліджувати його будову, розуміти як взаємодіють його складові частини. Я із задоволенням спостерігав, як майстер налаштовував комп'ютер і розповідав, чому це слід зробити. Коли я на уроках познайомився з основами програмування, то це стало не просто моїм захопленням. Досліджуючи різні комп'ютерні програми, я спробував писати свої перші прості програми. Яке це диво, коли програма починає працювати! Встановлення (інсталяція) різних комп'ютерних програм, поновлення бази даних — це були мої перші кроки. Хоча я теж, як усі, починав із «стрілялок» та мультиків, але згодом ставлення до комп'ютера в мене змінилося.
Спершу комп'ютер був для мене, так би мовити, заняттям для душі, та нині я впевнений, що це заняття, можливо, стане моїм професійним захопленням. У нинішній час швидкої комп'ютеризації, доводиться стежити за всіма новинками, а вони з'являються мало не щодня. Ще рік тому мені батьки подарували на день народження «мишку» (маніпулятор) та клавіатуру, а нині вже можна побачити настільки вдосконалені ці речі, що відразу хочеться з ними працювати. Або ще зовсім недавно всюди продавалися такі собі дискети для записування й перенесення інформації, а нині скоро й диски (більш потужні носії інформації) відійдуть у минуле. Поки що популярними залишаються так звані «флешки» — компактні, зручні й практичні в користуванні. Я радий, що моє захоплення виявилося таким цікавим і корисним.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Заняття для душі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок