Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Поведінка флорентійців під час чуми у творі Боккаччо «Декамерон»

Твір Поведінка флорентійців під час чуми у творі Боккаччо «Декамерон»

Назва:
Твір Поведінка флорентійців під час чуми у творі Боккаччо «Декамерон»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,27 KB
Завантажень:
218
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Поведінка флорентійців під час чуми у творі Боккаччо «Декамерон»
Оцінка Боккаччо поведінки флорентійців під час чуми. Боккаччо розпочинає збірку новел «Декамерон» розповіддю про чуму 1348 року, яку багато хто сприймав як Божу кару і кінець світу. Письменник жаліє людей, які гинули не так від хвороби, як через відсутність допомоги і догляду.
Вияви жалості до хворих і страху перед хворобою.
Перестороги влади щодо поширення хвороби. У вступі до твору «Декамерон» Боккаччо згадує про те, що влада Флоренції наказала очистити місто від деякого бруду, заборонила недужим входити до міста, давала поради, як шанувати здоров'я. У церквах служили молебні, але ні мудрість, ні людська обачність не допомагали перебороти моровицю.
Страхи людей. (Нажахані чумою, люди стати бездушними. Здорові гидували хворими, брат цурався брата, і навіть матері кидали напризволяще недужих дітей. Хворі змушені були самі піклуватися про себе і помирали навіть ті, хто вижив би, якби мав лікування й догляд.
Поведінка людей під час чуми. Боккаччо пише, що одні люди замикалися в домівках, мало їли, не пили вина, не зустрічалися з близькими і рідними, намагаючись відгородитися від світу і вберегтися від хвороби. Інші ж. навпаки, багато їли і пили, ходили містом із жартами і співами. Але і ті, й інші помирати однаково швидко.
Лихо, що не навчає розумних і робить мудрішими простаків. Під час чуми кожен поводився так, як підказувало йому сумління. Хтось втрачав людську подобу і відмовлявся від усього дорогого, а хтось намагався допомогти, полегшував страждання хворих, оплакував смерті рідних і близьких, ховав померлих. Священики супроводжувати похоронні процесії, освячуючи дорогу душам до їхнього останнього притулку. Господнє покарання виявляло характери людей: віднімало розум у тих, хто хизувався своєю мудрістю, а декого з простих людей робило істинно мудрим.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Інше на тему: Твір Поведінка флорентійців під час чуми у творі Боккаччо «Декамерон»

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок