Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Про що я дізнався, мандруючи разом із Гуллівером

Твір Про що я дізнався, мандруючи разом із Гуллівером

Назва:
Твір Про що я дізнався, мандруючи разом із Гуллівером
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,18 KB
Завантажень:
472
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Про що я дізнався, мандруючи разом із Гуллівером
Що взагалі мене цікавить у незнайомій країні. Я люблю подорожувати. Якби в мене був чарівний літак, я полетів би у далекі країни, де ростуть баобаби, кокоси, де люди полюють на хижаків. У інших країнах мене цікавить побут, звичаї, одяг, а також як живуть діти мого віку.
Слідом за Гуллівером — у Ліліпутію. Дивно, такі маленькі мешканці — п'ятнадцять сантиметрів заввишки, їхні оселі такі малі; що мені доводиться бути обережним. Мене попередили: візьмеш із собою бутерброди, бо зголоднієш, а їсти там нема чого для такої людини.
Що мене здивувало? Спосіб письма незвичайний; школи не всі однакові — є для багатих, заможних батьків, є для бідноти. Дивно: діти майже не спілкуються з дорослими. Якими ж будуть діти, що відірвані від батьківської опіки?
Ледве не став полоненим тремексенів. Звідки ж я міг знати, що між двом партіями існують суперечки? У мене виявилися низькі підбори на черевика: Знав би — пішов босоніж.
Спостерігав, як Гуллівер покине Ліліпутію. Продовжую подумки йти за Гуллівером. Він, звичайно, припустився помилки, коли погодився привести флот Блефуску. Гулліверу пощастило: він побачив човен, який, мабуть, одірвало бурею від якогось корабля. Звернувшись до імператора, щоб той відпустив його Гуллівер одержав дозвіл виїхати.
Все скінчилося добре. Перебуваючи у незнайомій країні, людина має дотримуватися тих правил спілкування, які діють у країні. В жодному разі не втручатися у справи, які тебе не стосуються. Нам із Гуллівером пощастило благополучно покинути країну Ліліпутію завдяки розсудливості мого друга прихильності до нього імператора.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Про що я дізнався, мандруючи разом із Гуллівером

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок