Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Подорож Маленьного принца Всесвітом. Пошун людини Планета Маленького принца — залишений дім.

Твір Подорож Маленьного принца Всесвітом. Пошун людини Планета Маленького принца — залишений дім.

Назва:
Твір Подорож Маленьного принца Всесвітом. Пошун людини Планета Маленького принца — залишений дім.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,29 KB
Завантажень:
296
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Подорож Маленьного принца Всесвітом. Пошун людини
Планета Маленького принца — залишений дім.
Планета короля. Коротке підданство. (Першою планетою на шляху Маленького принца була планета самотнього короля. Маленькому принцові потрібен був друг, але як може бути другом той, хто вважає тебе своїм підданим? У світі дуже багато людей, які занадто серйозно сприймають свою владу, тому не здатні зрозуміти радість дружби. Вони можуть віддавати накази, а не прохати.
Планета честолюбця. Серед нас є люди, які можуть говорити тільки про себе. І люблять, щоб про них говорили, хвалили, непокоїлися. Парадокс у тому, що така поведінка зазвичай тільки відштовхує інших людей. Як вона відштовхнула й Маленького принца.
Планета пияки.
Планета ділової людини. Немає нічого дивного в бажанні примножити своє багатство. Окрім того факту, що це насправді не робить нас багатими, а, навпаки, краде наш час і сили. Людина втрачає потребу дивитися на красу, милуватися заходом сонця й зірками. Вона вважає себе дуже зайнятою, хоча насправді не робить нічого корисного. Такі люди теж не вміють бути друзями.
Планета ліхтарника. Це перша людина на шляху Маленького принца, яка йому сподобалась. Але бідолашний ліхтарник був надто зайнятий навіть для простих людських потреб. А як часто нам у житті доводиться виконувати нікому не потрібну роботу за безглуздими наказами?
Планета географа. Зустріч із Землею. Земля здалася Маленькому принцу дуже непривітною планетою. Тут усе було як вдома, але дуже велике й чуже. Він побачив багато квітів, таких самих, як його троянда. Він зустрів змію — символ мудрості. Символ долі. І він познайомився з Лисом. Кожна зустріч давала йому якийсь урок життя. Нарешті він набрів на льотчика зі зламаним літаком — першу людину на Землі, яку він побачив. Напевно, Маленькому принцові здалося, що на Землі живе одна-однісінька людина. Але це була перша людина за всю його довгу подорож, яка змогла зрозуміти почуття Маленького принца.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Інше на тему: Твір Подорож Маленьного принца Всесвітом. Пошун людини Планета Маленького принца — залишений дім.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок