Загрузка...
Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Твір-опис процесу праці за власними спостереженнями в художньому стилі Бабусині пиріжки

Загрузка...

Твір Твір-опис процесу праці за власними спостереженнями в художньому стилі Бабусині пиріжки

Назва:
Твір Твір-опис процесу праці за власними спостереженнями в художньому стилі Бабусині пиріжки
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,09 KB
Завантажень:
591
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Твір-опис процесу праці за власними спостереженнями в художньому стилі
Бабусині пиріжки
Уже на порозі затишної оселі моєї бабусі я вловлюю запах пиріжків. Ох, ці пиріжки! Вони такі смачнючі! Ми всі її онуки тільки й мріємо скоріше приїхати до неї в гості на пиріжки. Бо її пиріжки, на наше переконання, — це неперевершений кулінарний витвір мистецтва. Бабуся знає, як ми полюбляємо її пиріжки, тому завжди до нашого приїзду намагається приготувати чималенько.
Мені приємно спостерігати, як бабуся готує цей неповторний виріб з неземним смаком. Спершу вона готує запарку з молока, борошна, цукру та дріжджів. Поки запарка настоюється, щоб почати підходити, тобто мають з'явитися бульбашки, вона готує «поле діяльності». Усе з кухонного столу прибирається, бо віднині на цьому плацдармі будуть з'являтися пухкенькі, пахучі, візерунчасті пиріжечки. Бабуся кожен пиріжок прикрашає то листочком, то колосочком, то зубчиками, то якимись квіточками.
Я помітила, що бабуся завжди вдягає чистенький білий фартушок, ніби готується до якогось святкового дійства. А ще вона посміхається до кожного пиріжка ще й примовляє: «От славний козачок! А ходи-но до свого війська!» — і саджає його в рядочок до інших на лист. Коли стрункі ряди пиріжків-козачків заповнені, вона змащує їх яйцем, збитим із молоком. До того ж робить це великою гусячою пір'їною.
Для мене це якесь чародійство: і пір'їна, і примовляння бабусі, і її святковий вигляд. Може, тому й пиріжки такі смачні-пресмачні.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Інше на тему: Твір Твір-опис процесу праці за власними спостереженнями в художньому стилі Бабусині пиріжки

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок