Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Архітектура -> Сучасний інтер'єр

Сучасний інтер'єр

Назва:
Сучасний інтер'єр
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,86 KB
Завантажень:
418
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ВСТУП
Актуальність бакалаврської роботи. У формуванні архітектурного середовища велике місце посідає проблема побудови інтер'єрних просторів. В основі формування сучасного інтер'єру лежить концепція про взаємозумовленість архітектурної композиції і функціонального процесу (у практичному та художньому аспекті). Дизайн-розробка інтер’єрів дає можливість дизайнеру відтворити ідею задуму ,а замовнику відстежувати хід виконання будівництва, нюанси на всіх його етапах, правильність і якість виконання робіт,завчасного розрахунку всіх конструкцій і матеріалів , допомагає скоординувати роботу всіх підрядників, що беруть участь в створенні. Крім того, по ньому можна розрахувати кошторисну вартість ремонту і гарантує правильне виконання всіх будівельних робіт, це пакет документів (ескізів, креслень і відомостей), за якими як виконуються ремонтно-будівельні роботи, так і відбувається наповнення інтер’єрів технікою, обладнанням, меблями, декорами.
Мета бакалаврської роботи: ознайомити і розширити інтер’єрний світогляд замовника, запропонувати найкращі для нього рішення, здивувати своєю фантазією, потішити майбутньою культурою і гармонійністю інтер’єрів.
Завдання бакалаврської роботи:
1) витримати стиль в інтер’єрах ,використовуючи кращі досягнення дизайну як прикладного мистецтва, технічні і технологічні засоби будівельних і ремонтних робіт;
2) розробити інтер’єри приміщень, що відповідають індивідуальності господаря, його вподобанням, темпераменту;
3) створити цілісний, гармонійний образ в оформленні інтер’єрів так ,щоб простежувалася загальна лінія і його окремі елементи,що природно поєднюються;
4) зберегти традиції, витримати єдность стилю екстер’єру та інтер’єру;
5) розробити комплект креслень планів з розташуванням меблів , обладнання, сантехнічних предметів, стелі, підлоги. Виконати експлікацію приміщень та розгортки стін.
РОЗДІЛ І.ОГЛЯД ФАХОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА АНАЛІЗ ПРОЕКТНОЇ ГРАФІКИ
1.1. Вивчення аналогів
Для формування більш змістовного і концептуального образу того чи іншого інтер’єру дуже корисним є огляд найбільш визначних і цікавих проектних вирішень попередників [5,с.45]. Африканський стиль -- мистецтво цього континенту включає різні регіональні школи, охоплює кілька історичних епох і являє собою, єдиний історичний тип, який характеризується цілісністю стилістичних ознак, що мало змінювались в століттях.У традиційному мистецтві народів Африканського континенту головне місце займає скульптура (додаток 1). У більшості випадків вона, як і ритуальні маски, робилася з дерева, тому самі древні зразки не збереглися . Але їхній стиль, як і в будь-я кій примітивній народній творчості, майже без змін зберіг архаїчні риси, і тому буває важко визначити, у який час виконаний той або інший добуток. Окремі маски надзвичайно виразні через гротескні пропорції і перебільшені деталі - величезні очі, довгі носи або вуха, підкреслене текстура, орнаментика (додатки 2,3). Все це прийоми стилізації, осмислені європейцями лише в мистецтві XX століття. Африканський скульптор легко і природно (оскільки він не зв'язаний естетичною теорією) підкреслює те, що йому здається особливо цікавим і важливим, прийомом збільшення - образотворчою гіперболою. Імовірно, цими же цілям служить і геометризація, що в даному випадку не є тільки результатом тривалої еволюції, абстрагування природних форм, але і свідомим образотворчим прийомом [24,с. 67]. Оригінальні по композиції дерев'яні крісла з опорами у виді стилізованих людських фігур. Значний вплив африканського мистецтва випробував німецький дизайнер А.К.Нірхнер у своїх проектних роботах (додаток 4-6). Африканською пластикою "занедужав" П. Пікассо у свій кубістський і посткубістський періоди. Навіть виникнення кубізму як художнього плину сам Пікассо і багато теоретиків мистецтва зв'язували з впливом африканських форм. Румунський скульптор К. Бранкузі, працюючи в Парижі на початку XX ст., стилізував форму голови і фігури людини, доводячи її майже до абстрактного обсягу, і досягав, тим самим, подібності з африканською скульптурою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Сучасний інтер'єр

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок