Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Архітектура -> Стиль хай-тек

Стиль хай-тек

Назва:
Стиль хай-тек
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
9,73 KB
Завантажень:
343
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.6


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
КУРСОВА РОБОТА
На тему:
«Стиль хай-тек»


План
1. Стиль хай-тек
2. Меблі
3. Освітлення
4. Вікна і стіни
5. Рецепти від хай-тек
6. Кухня і стилі хай-тек
7. Список використаної літератури


Стиль хай-тек
Цей сучасний стиль інтер’єру і архітектури дослівно переводиться як "високі технології".
Такий декілька технократичний стиль відображає свій час в металевих конструкціях досягненнях інженерного мистецтва, сучасних матеріалах і новітніх технологіях. Стилю хай-тек властива особлива математична гармонія і вишуканість дизайну. Такий стиль не нагадує про домашній затишок, але більше звернений до віртуального комп’ютерного світу.
Проте хай-теківські меблі дуже комфортні. Легка трансформація таких меблів робить її вельми зручною: меблі можна легко складати і розсовувати змінювати її конфігурацію і створювати новий інтер’єр. Окрім цього меблі в стилі хай-тек багатофункціональні (напівкрісла, напівкрісла-дивани або напівтумбочки-напівшафи дуже зручні в наш динамічний час). мобільні меблі на коліщатках також дозволять створювати видимість оформлення житла що постійно змінюється. Меблі самокати все впевненіше займають місце не тільки на виставкових подіумах, але і в житлових квартирах.
Алюміній і ротанг, дерево, прозоре і матове скло, всілякі встиди пластику, ламінат нерідко можуть комбінуватися в одному наборі або навіть в одній моделі.
Стилю хай-тек властива деяка холодність відчуття якої виникає через металевий блиск деталей.
Метал, срібна фарба і холодні відтінок пластику, шкіра і штучні матеріали, що їх імітують, використання люмінесцентентих фарб іноді створюють в приміщенні, оформленому в цьому стилі, відчуття декорацій для науково-фантастичного фільму з життя астронавтів (металеві трубки і дуги, пластикові конуси, гнучкі площини зсікла і дерева). В той же час ці меблі непозвлені витонченості і легкості у стилі хай-тек витонченими можете бути навіть шафи або полиці (Звичайні шафи замінюються ртутна збірні багатофункціональні конструкції).
Прагнення продемонструвати технології виготовлення меблів призводить того, що голий каркас також нерідко стає одним з елементів декору. Найчастіше це хромовані, алюмінієві трубки або тонкі планки з дерева.
Дивна форма меблів здається з боку дуже незручною, проте насправді ці меблі надзвичайно ергономічні і комфортні.
Більшість дизайнерів що працюють в цьому стилі, прагнуть створити річ не тільки органічної, але й анатомічної форми.
Дивні на перший погляд підлокітники сидіння і узголів’я виявляються насправді дуже зручними і фізіолог очними. меблі можуть мати навіть антропоморфні контури (імітувати людське тіло або його силует).
Ліжка і інші спальні місце в цьому стилі мають ортопедичні матриці, нерідко також регулюється висота ліжок і узголів’я, нахил. Такі ліжка і дивани "парять" на тонких, але міцних ніжках з алюмінію. Наприклад, сталеве ліжко з регулюваним шкіряним узголвям-футляром. Краса лінії поєднується з високою комфортністю. зазвичай так ліжка затьмарюються фірмовими комплексами білизни, які виготовляються в різних тонах.
Дивани хай-теку зазвичай бувають трансформ ерами і легко перетворюються на ліжко або диван легким натисненням важеля. Нерідко інтер’єр хай теку може бути дуже наближений до мінімалізму.
Простір квартири, вирішений в стилі хай-тек, зазвичай розділяється на різні функціональні зони настільки звичними стінами, скільки своєрідними розсувними перегородками (малюнок-перегородка з розсувних наплів прозорих панелей із стекол з алюмінієвим каркасом шафами з напівпрозорого або матового стікала, скляними ширмами. полиці і стелажі в стилі хай-те чудово підходять для розмежування простору кімнати. Виступи таких стелажів можна використовувати як невеликий столик.
Оскільки меблі в стилі хай-тек багатофункціональні. Вона також в здатності в більшості своїй здатна трансформуватися в різні види меблів або в ріні конструкції . Наприклад стіл, який зроблений з алюмінієвих конструкцій і дерева на зразок будівельних лісів. У своєрідну раму такого столу можна монтувати різні деталі: полиці або підставки, піддони, ящики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Стиль хай-тек

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок