Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Організація ведення обліку розрахунків з підзвітними особами на підприємстві ТзВО «Русич»

Організація ведення обліку розрахунків з підзвітними особами на підприємстві ТзВО «Русич»

Назва:
Організація ведення обліку розрахунків з підзвітними особами на підприємстві ТзВО «Русич»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,22 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота
Організація ведення обліку розрахунків з підзвітними особами на підприємстві ТзВО «Русич»
Зміст
Вступ……………………………………………………………………………………3
1. Основа організації обліку на підприємстві ТзВО «Русич»…………………..5
1.1 Облікова політика підприємства…………………………………………..5
1.2 Організація діловодства та документування господарських операцій….8
2. Організація ведення обліку розрахунків з підзвітними особами………….16
2.1 Основні завдання і нормативна база……………………………………..16
2.2 Порядок видачі готівки під звіт…………………………………………..20
2.3 Порядок документального оформлення підзвітних сум………………..22
2.4 Синтетичний та аналітичний облік розрахунків з підзвітними особами.25
3. Розрахункова частина…………………………………………………………..34
4. Рекомендаційна частина………………………………………………………..41
Висновок……………………………………………………………………………..45
Список використаної літератури…………………………………………………47
Вступ
У процесі здійснення господарської діяльності практично кожне підприємство зустрічається з необхідністю відрядження своїх працівників як в межах України, так і за кордон для вирішення питань, зв’язаних з налагоджуванням партнерських відносин між підприємствами, підписання договорів.
Службове відрядження – поїздка працівника за розпорядженням керівника підприємства на певний строк до іншої місцевості для виконання службового доручення не за місцем основної роботи.
Підзвітні особи – це штатні працівники нашого підприємства, яким видаються кошти авансом під звіт для покриття витрат на службові відрядження, а також на операційні та адміністративно-господарські потреби.
В зв’язку з цим у бухгалтерів і керівників підприємств можуть виникати питання, які торкаються відряджень. Зокрема, порядок документального оформлення відрядження, розрахунку суми авансу, який видається на відрядження, і відшкодування відрядних витрат, а також ведення та облік даних операцій у податковому обліку.
При оформленні відрядження необхідно на основі розпорядження керівника, видати підзвітній особі аванс на відрядження та посвідчення про відрядження.
Підзвітна особа зобов’язана відзвітуватися за одержаний аванс, подати в бухгалтерію підприємства авансовий звіт з виправдними документами.
Отже основною метою даної роботи є визначення реального стану ведення бухгалтерського обліку, а особливо, розрахунків з підзвітними особами на конкретному підприємстві, ТзОВ «Русич».
Предметом дослідження є процес обліку розрахунків з підзвітними особами, а також його аналіз.
Об’єктом дослідження обрано ТзОВ «Русич».
Методи дослідження: описовий, порівняльний, структурний.
Інформаційною базою для такого дослідження є первинні документи та облікові регістри, які ведуться для обліку даних операцій, а оскільки розрахунки з підзвітними особами в фінансовій звітності підприємства відображаються в складі дебіторської заборгованості то для повного аналізу необхідно також опрацювати деякі з видів фінансової звітності, а саме Баланс та Звіт про фінансові результати.
Отже, теоретичною, методологічною та практичною основою роботи послужили періодичні публікації провідних вітчизняних та зарубіжних економістів, практиків комерційної справи, законодавчі та нормативні матеріали комерційних підприємств, контракти, специфікації, закони та декрети Уряду України, статистично-звітна документація ТзОВ «Русич».
Структура роботи. Дана робота складається із вступу, двох розділів, висновку, списку використаної літератури та додатків.
1. Основа організації обліку на підприємстві ТзВО «Русич»
1.1 Облікова політика підприємства
Функціонування системи бухгалтерського обліку та процесу його ведення вимагає відповідної організаційної інфраструктури, яка передбачає вирішення ряду методичних, технологічних, технічних та організаційних питань. У процесі їх вирішення, власник ТзОВ «Русич» спільно з головним бухгалтером реалізував свою політику в сфері бухгалтерського обліку шляхом самостійного вибору облікових способів і процедур, тобто інакше кажучи створив інструмент організації бухгалтерського обліку такий як облікова політика.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Організація ведення обліку розрахунків з підзвітними особами на підприємстві ТзВО «Русич»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок