Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Видатки державного бюджету України

Видатки державного бюджету України

Назва:
Видатки державного бюджету України
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
46,30 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
Зміст
Вступ
Бюджетна система є провідною ланкою державних фінансів. Держава використовує бюджет як інструмент реалізації своєї соціально-економічної політики, адже він відображає складну систему перерозподільних відносин у суспільстві, охоплює практично кожну юридичну та фізичну особу. Тому питанням, що стосуються видаткової частини державного бюджету України приділяється дедалі більше уваги.
Метою курсової роботи являється дослідження видаткової частини державного бюджету України, зокрема факторів, що на неї впливають, визначити шляхи покращення ефективності видаткової частини державного бюджету України.
Предметом курсової роботи є дослідження взаємовідносин, які складаються під час формування і реалізації державного бюджету України, зокрема його видаткової частини.
Суб’єктом дослідження і аналізу є проведення бюджетної політики держави, а об’єктом відносини при формуванні і розподілі фондів грошових коштів.
Під час дослідження даної теми ми ставили завдання:
1) визначити суть, значення державного бюджету України;
2) здійснити огляд макроекономічних показників, зокрема тих , що стосуються видаткової частини бюджету, а також визначити проблеми, що виникають при формуванні видаткової частини бюджету;
3) запропонувати заходи, які можуть підвищити ефективність видаткової частини державного бюджету і бюджетної системи України в цілому.
У курсовій роботі була зроблена спроба дати відповідь на ряд запитань, зокрема: як впливають видатки на функціонування національної економіки; їх вплив на подальший розвиток держави; внести пропозиції які можна використати для покращення політики.
Перший розділ даної курсової роботи розкриває суть, значення державного бюджету і модель бюджету України.
У другому здійснюється аналіз макроекономічних показників за перше півріччя 2000 року.
У третьому розділі здійснюється аналіз видаткової частини державного бюджету України.
Четвертий розділ вивчає основні пропозиції щодо покращення ефективності видаткової частини бюджету України.
При написанні курсової роботи були використані законодавчо-нормативні акти України, що регламентують проведення бюджетної політики, закони України, а також статичні показники періодичної літератури, а саме журналів “Фінанси України”, “Економіка України”, “Статистика України”.
I. Суть, значення державного бюджету України
1.1. Роль державного бюджету України
Державний бюджет є найдійовішим механізмом здійснен-ня фінансової політики держави. У доходах бюджету відоб-ражається податкова політика держави, а у видатках — прі-оритетні напрями вкладень коштів.
Держава використовує бюджет для здійснення територі-ального, внутрішньо і міжгалузевого розподілу і перерозпо-ділу ВВП з метою вдосконалення структури суспільного ви-робництва і забезпечення соціальних гарантій населенню. В умовах формування ринкових відносин бюджетна систе-ма має надавати фінансову підтримку щодо роздержавлен-ня і демонополізації галузей господарства, забезпечення со-ціального захисту населення.
Основні напрями бюджетної політики визначаються Вер-ховною Радою України в спеціальній постанові, яка має назву бюджетної резолюції.
З державного бюджету України до бюджету Автономної Республіки Крим, бюджетів областей, міст Києва і Севасто-поля може передаватись частина доходів у вигляді процент-них відрахувань від загальнодержавних податків, зборів і обов'язкових платежів, які справляються на цій території, або дотацій і субвенцій. Розмір цих відрахувань затверджу-ється Верховною Радою України в Законі про Державний бюджет України на відповідний рік за поданням Президен-та України з урахуванням економічного, соціального, при-родного і екологічного стану відповідних територій.
До проекту Закону про Державний бюджет України Ка-бінет Міністрів України додає техніко-економічне обґрунтування відрахувань, дотацій і субвенцій бюджетам Автоном-ної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя.
Кошти державного бюджету України витрачаються лише на цілі та в межах, затверджених Законом про Державний бюджет України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 Курсова робота на тему: Видатки державного бюджету України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок