Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Ситуаційний облік та аналіз забезпеченості підприємства сфери послуг основними фондами та ефективність їх використання

Ситуаційний облік та аналіз забезпеченості підприємства сфери послуг основними фондами та ефективність їх використання

Назва:
Ситуаційний облік та аналіз забезпеченості підприємства сфери послуг основними фондами та ефективність їх використання
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,42 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
-
Ситуаційний облік та аналіз забезпеченості підприємства сфери послуг основними фондами та ефективність їх використання
курсова робота з бухгалтерського обліку


ЗМІСТ


Вступ
Актуальність теми дослідження. Перехід до ринкових відносин – складний і важкий процес для кожного підприємства, організації, регіону, країни. Він вимагає мобілізації всіх сил і засобів підприємств і суспільства в цілому.
Ламання старих виробничих відносин, що склалися, переконань, психології людей не відбуваються миттєво, а надана свобода дій керівникам підприємств поставила багатьох з них у тупик.
Знайоме всім нам керування, що сформувалося в рамках адміністративної системи, ґрунтувалося на всілякому обмеженні такої свободи й ідея зумовленості основних подій і процесів на багато років уперед за допомогою всеохоплюючого централізованого планування.
Високий ступінь невизначеності розвитку подій у зовнішнім середовищі і такі ж несподівані її впливи на підприємства змушує їх динамічно функціонувати, пристосовуючись до "капризів" і "примх" зовнішнього впливу.
Звичайно, загострення кризи в Україні приводить до появи різних проблемних ситуацій, розв'язання яких диктується виробничою ситуацією і викликає потребу в ефективному керуванні. Вимога практики, в свою чергу, викликає розробку теоретичної концепції ситуаційного керування, аналізу й узагальнення світового досвіду.
Господарському керівнику необхідно вміти передбачати причини і джерела виникнення проблемних ситуацій і мати про запас заздалегідь спроектований механізм їхнього розв'язання для того, щоб наявними ресурсами і можливостями можна було, якщо і не досягати поставленої мети, то хоча б не мати збитків.
Це завдання може і повинен вирішувати спеціальний вид керування – ситуаційний менеджмент, який деякі дослідники ще називають адаптивним, а інші альтернативним менеджментом.
У цьому зв'язку використання на практиці методів ситуаційного керування являється важливою і необхідною частиною всіх робіт з удосконалювання керування.
Велике значення в цьому процесі має ситуаційний облік і аналіз діяльності підприємства.
Таким чином, викладене вище зумовлює актуальність дослідження курсової роботи.
Об'єктом дослідження курсової роботи є теоретичні засади ситуаційного обліку та аналізу діяльності підприємства.
Предмет дослідження – ситуаційний облік та аналіз забезпеченості підприємства сфери послуг основними фондами та ефективність їх використання.
Метою курсової роботи є дослідження ситуаційного обліку та аналізу забезпеченості підприємства сфери послуг основними фондами та ефективність їх використання.
Мета роботи передбачає виконання таких завдань:
дослідити поняття та особливості сфери послуг;
охарактеризувати сутність ситуаційного обліку та аналізу;
виявити особливості ситуаційного обліку та аналізу забезпеченості підприємства сфери послуг основними фондами та ефективність їх використання.


Розділ 1. Поняття та особливості сфери послуг
1.1. Особливості і роль сфери послуг в економіці
Наприкінці 90-х рр., за приблизними оцінками, послуги становили близько 64% світового ВВП, понад 40% прямих іноземних інвестицій у світовому господарстві було розміщено у сфері транспорту, зв'язку, торгівлі, страхування та інших [24, 5].
У національних економіках розвинутих країн сфера послуг за значущістю посідає головне місце. Скажімо, сьогодні у ФРН у цій сфері зайнято 41% робочої сили, в Італії – 38, Нідерландах – майже 50, у США – 73%. У зв'язку з переходом економіки України до ринкових принципів господарювання сфера послуг стає, мабуть, єдиним сектором економіки, що в умовах десятирічної структурної кризи нарощує обсяги виробництва в порівняних цінах. Це пояснюється тим, що багато послуг, які раніше надавалися споживачам безкоштовно або за символічну плату (тобто фінансувалися з бюджету), стали платними. Маються на увазі освіта, охорона здоров'я, спортивні послуги, послуги радіо, телебачення тощо. Крім скорочення державного фінансування, сама трансформація економіки викликала до життя появу багатьох нових видів послуг (фінансово-кредитних і консалтингових, аудиторських, брокерських, трастових та інших).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Ситуаційний облік та аналіз забезпеченості підприємства сфери послуг основними фондами та ефективність їх використання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок