Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «ТисхутроЛюкс»

Діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «ТисхутроЛюкс»

Назва:
Діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «ТисхутроЛюкс»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,38 KB
Завантажень:
70
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
План
Вступ ….………………………………………………………..……………4
1.Загальна характеристика ТзОВ « ТисхутроЛюкс»:
1.1 Характеристика робіт і умов функціонування
ТзОВ« ТисхутроЛюкс………………….……………………..…….6
1.2 Забезпеченість підприємства ресурсами ……...…………………..9
1.3 Аналіз основних техніко-економічних показників
діяльності ТзОВ «ТисхутроЛюкс» ……...………………..……..11
2. Методична частина
2.1 Суть кошторису ……………………………………………...…….16
2.2 Методика розрахунку кошторису за окремими елементами ......21
3. Аналіз кошторису витрат ТзОВ «ТисхутроЛюкс»
3.1 Аналіз структури і динаміки кошторису …………………………29
3.2 Аналіз виконання плану елементів витрат кошторису ………….35
3.3Аналіз зони прибутків і збитків……………………………………38
4. Пропозиції і рекомендації ……………………………………….…....40
Висновки ……………………………………………………………………….42
Список використаної літератури ………………………………….……45
Економіка підприємства – це прикладна економіка, організація та ефективність господарювання на рівні підприємства. Вона дає практичне знання з управління ринковою економікою на сучасному етапі її розвитку в Україні
Докорінні зміни в економіці України, зумовлені переходом її до ринку, визначили необхідність створення такого господарського механізму, який дасть змогу підприємствам (фірмам) реалізувати принципи ринкових відносин, сприятиме підвищенню їх конкурентоспроможності, забезпечить динамічний розвиток.
В умовах ринку кожне підприємство є незалежним товаровиробником. Воно може самостійно приймати будь-які рішення у межах чинного законодавства. Водночас підприємство у своїй діяльності зазнає впливу макроекономічних чинників, зовнішнього середовища, воно відповідальне за свої дії перед державою, діловими партнерами, споживачем своєї продукції.
Оцінка діяльності підприємств та виробничих об`єднань, працюючих в нових умовах господарювання, здійснюється системою показників, серед яких важливе значення має показник зниження собівартості. Цей показник стає одним з найважливіших критеріїв ефективності використання виробничих ресурсів кожним підприємством
В основу класифікації витрат по статтям калькуляції покладено ознаку цільового позначення витрат, яка є специфічною для окремих галузей народного господарства. Вияв призначення витрат потрібен для визначення економічної цілеспрямованості здійснення тих чи інших витрат, а також обчислення калькуляції собівартості послуг.
Кошторис витрат виробництва - це витрати підприємства, пов’язані з основною його діяльністю за певний період, незалежно від того, відносять їх на собівартість продукції в цьому періоді чи ні.
Практичне значення кошторису виробництва полягає в тому, що узагаль-нюючи поелементні витрати підприємства, він показує їхню структуру (витра-ти на матеріали, персонал, основні фонди) і дає можливість визначити фактори, які негативно впливають на вартість продукції. Таким чином, маючи точний аналіз стану виробництва, можна активно й оперативно вирішувати проблеми, які виникли в процесі виробництва, підвищувати ефективність виробничої діяльності підприємства. Порядок розробки кошторису виробництва залежить від стадії і форми прогнозування, наявності інформації, розміру підприємства.
Кошторис на надання послуг розробляється, коли вирішені такі головні питання.
Є замовлення на послуги, які може випускати підприємство, визначе-но їхній асортимент, кількісні та якісні показники.
Вирішені питання постачання необхідних предметів і засобів праці.
Визначені постачальники і ціни на них.
Розроблений техпромфінплан:
технічне оснащення виробництва;
приведення потужностей у відповідність до програми виробництва;
безпосередні фінансові й матеріальні витрати на технічне переоснащення.
Визначена договірна ціна на надані послуги за кожнім їхнім видом.
Оцінка діяльності підприємств та виробничих об`єднань, працюючих в нових умовах господарювання, здійснюється системою показників, серед яких важливе значення має показник зниження собівартості. Цей показник стає одним з найважливіших критеріїв ефективності використання виробничих ресурсів кожним підприємством.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «ТисхутроЛюкс»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок