Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Покращення обліку на підприємстві шляхом введення компютеризації

Покращення обліку на підприємстві шляхом введення компютеризації

Назва:
Покращення обліку на підприємстві шляхом введення компютеризації
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,80 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Зміст
Вступ
І Загальна частина
Обґрунтування теми
Охорона праці при роботі з комп’ютером
ІІ. Розрахункова частина
2.1 Характеристика підприємства.
2.2 Основні принципи організації бухгалтерського обліку на підприємстві агролісгоспу.
2.3 Організація обліку виробничих запас на підприємстві агролісгосп.
2.4 Формування документа “Акти про приймання матеріалів” (форма №М47) в електронній програмі Excel.
ІІІ. Література


Вступ
Облік існує давно. Він виникає у процесі розвитку людського суспільства котре для забезпечення своїх потреб здійснює господарську діяльність, тобто матеріальне виробництво, що вимагає управління та контролю. Задля цієї мети й було створено облік.
Кабінет Міністрів України постановою від 28.10.98р. затвердив Програму реформування системи бухгалтерського обліку із застосуванням міжнародних стандартів як складової частини заходів, орієнтованих на впровадження економічних відносин ринкового спрямування. Ведення національних стандартів і нового року рахунків внесло докорінні зміни в організацію бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності на підприємствах. Структура Плану рахунків зорієнтована на потреби складання фінансової звітності. Новий План рахунків містить відповідні рахунки і субрахунки для обліку доходів і витрат у розмірі зазначених видів діяльності. Він складається з десяти класів.
Кожне підприємство веде господарську роботу за власними або за встановленими для нього державним планом.
Господарська діяльність кожного підприємства вимагає планування, управління і контролю. Щоб керувати підприємствами різних форми власності і всім народним господарством України, необхідно мати відомості про господарську діяльність кожного підприємства: розміри й склад його заходів, коштів, розвиток окремих галузей. Всі ці відомості можуть бути одержані лише завдяки обліку.
Протягом історичного розвитку, в процесі загального зростання матеріально-технічної культури, змінювалися й вдосконалювалися також методи, техніка і форми обліку. Від примітивних засобів і способів до складаних сучасних комп’ютерних систем – таким є шлях розвитку облікової техніки.
У середині ХVІІІ-го століття було винайдено електроннообчислювані машини – ЕОМ, тобто комп’ютери.
Спочатку їх застосували для автоматизації обчислень, а потім у процесі удосконалення, люди навчилися записувати та зберігати інформацію, друкувати її на папір і виводити на екран та багато інших видів людської діяльності. З часом ЕОМ удосконалюються і дає змогу ефективно організовувати працю людей. Вже сьогодні комп’ютер став національним помічником для працівників різних галузей. За допомогою комп’ютера можна редагувати й розмножувати різні документи, створювати архіви, зберігати різну інформацію та інше.
На сьогоднішній день комп’ютер дає можливість використовувати розрахунки планів виробництва, підрахунки підсумків виконаних робіт, розрахувати собівартість продукції, нарахувати заробітну плату працівникам, виводить баланс та багато інших операцій. Працівники відділів кадрів можуть використовувати бази даних для автоматизованого ведення особових справ, запису необхідної інформації.
Для того щоб одержати необхідні дані необов’язково шукати папки, а лише натиснути кілька клавіш комп’ютера і всі потрібні відомості про дані з’являться на екрані.
Отже впровадження комп’ютерів у розвиток виробництва дозволяє економити час. Виконувати досить великий обсяг робіт, опрацювати інформацію з невеликою кількістю працівників. То можливо сказати, що комп’ютер є одним з найкращих винаходів суспільства.


І. Загальна частина


Обґрунтування теми
Важливою передумовою раціональної організації обліку виробничих запасів є економічно обґрунтована їх класифікація відповідно до Положен-
ня 9 для цілей бухгалтерського обліку запаси поділяються на:
сировину, основні і допоміжні матеріали, комплектуючі вироби та інші матеріальні цінності, які призначені для виробництва продукції, виконаних робіт, надання послуги, обслуговування виробництва й адміністративних потреб;
незавершене виробництво у вигляді незакінчених обробкою та збіркою деталей, вузлів і незакінчених технологічних процесів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Покращення обліку на підприємстві шляхом введення компютеризації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок