Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Аудит розрахунково-касових операцій

Аудит розрахунково-касових операцій

Назва:
Аудит розрахунково-касових операцій
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
33,16 KB
Завантажень:
339
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Курсова робота
з дисципліни: «Облік та аудит в банку»
на тему «Аудит розрахунково-касових операцій»


ПЛАН
ВСТУП
1 Теоретичні основи аудиту розрахунково-касових операцій у банку
1.1 Сутність та види аудиту
1.2 Юридичне регулювання аудиту розрахунково-касових операцій
1.3 Порядок проведення внутрішньобанківського аудиту та оформлення результатів перевірки
2 Організація контролю з грошовими коштами
2.1 Аудит каси й касових операцій
2.2 Аудит розрахункових операції
2.3 Аудит операцій на рахунках у банку
3 Шляхи удосконалення аудиторської діяльності
3.1 Професійна етика аудитора
3.2 Способи підвищення якості банківського аудита
ВИСНОВОК


ВСТУП
Комерційні банки - це організації, діяльність яких має багато-цільовий характер і супроводжується високими ризиками. Крім того, необхідність оперативного реагування на інформацію, що надходить із зовнішніх джерел та власних аналітичних служб, вимагає управління високої якості. Ось чому одним із напрямів ро-боти в цій сфері є організація чіткої системи внутрішнього конт-ролю за різними сферами діяльності банку.
Український банківський аудит сьогодні перебуває в стадії розвитку й становлення. Знаходження банківської аудиторської системи в такій ситуації має на увазі наявність безлічі проблем і невирішених питань, які регулюються Законом України «Про аудиторську діяльність», а також нормативно - правовими актами, але відсутність збалансованого законодавчого середовища гальмує розвиток аудиту в Україні. Уряд країни робить рішучі кроки для підтримки аудиторської діяльності, зокрема банківського аудита, тому що стан банківської системи України прямо залежить від стану банківського аудита.
Однієї їз основних проблем становлення аудиторської системи в Україні є, відсутність гарно підготовленого, високо кваліфікованого персоналу, як аудиторських фірм, що перевіряють банки, так і професійного складу самих банків. Формування єдиної централізованої системи підготовки кадрів для банківського аудиту за рахунок відрахувань комерційних банків за участю іноземного капіталу, значно прискорить розвиток аудиторської системи й виявиться більше ефективним, ніж створення безлічі дрібних, неузгоджених між собою аудиторських шкіл.
Особлива увага повинна приділятися організації різних семінарів і конференцій присвячених поточним проблемам банківського аудиту й нагляду. Такі заходи дозволяють аудиторам й аудиторським фірмам постійно одержувати оперативну інформацію й відповідно швидше реагувати на ті або інші зміни.
У цілому ситуація існуюча в цей момент в Україні, дозволяє із упевненістю заявити, що таке поняття як «аудиторська діяльність» відбулося, і є всі передумови для подальшого вдосконалювання аудиторської системи, у тому числі й банківського аудита.
Однієї з багатьох проблем, що стоять перед аудиторами, є визначення змісту самого поняття «аудит», що у першу чергу асоціюється з інспектором, невпинно шукаючим помилки й віднімаючим час й офісний простір. Однак, зрозуміло, що аудит не обмежується цим. Для керівництва аудит є основним засобом здійснення контролю за діяльністю організації, і тому він повинен розглядатися й з позитивної сторони. Мова йде, насамперед, про здійснення контролю за ризиками, контролю доходів і витрат, контролю за роботою керівництва й персоналу. Аудит, як незалежний, так і внутрішній, відіграє провідну роль у рішенні цих завдань.
Незалежні аудитори можуть надавати ефективну допомогу керівництву банку в здійсненні контролю не тільки за допомогою сприяння в забезпеченні вірогідності фінансових даних і надійності використовуємих систем бухгалтерського обліку. Вони також можуть забезпечити незалежну експертну та консультаційну підтримку по ряду важливих напрямків діяльності банку. Більше того, рекомендації консультантів можуть бути дуже корисні для керівництва в процесі проведення перетворень, що не зустрічають широкою підтримкою усередині організації.
У країнах з розвиненими ринковими відносинами аудиторська фірма розглядається в першу чергу не як інспектор, а як незалежний консультант, що, поряд з перевіркою фінансової звітності, дає безсторонню професійну оцінку стану справ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Аудит розрахунково-касових операцій

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок