Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Планування аудиторської перевірки ПП «Перламутр».

Планування аудиторської перевірки ПП «Перламутр».

Назва:
Планування аудиторської перевірки ПП «Перламутр».
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,68 KB
Завантажень:
175
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Планування аудиторської перевірки.
1.1 Знайомство з бізнесом клієнта :
1.1.1 Загальні економічні фактори і умови в галузі, що впливають на бізнес .
ПП «Перламутр» зареєстроване 27.08.1996 року . Штат підприємства – 68 працівників. Організаційна структура підприємства наступна:
- дирекція
- бухгалтерія
- фінансовий відділ
- відділ збуту
Основним видом діяльності фірми є оптова торгівля напоями (пиво , солодкі та мінеральні води) . З 2000 року підприємство офіційний дистриб’ютор компанії «Сан Ітербрю Україна в Івано-Франківській області» .
Компанія «Сан Інтербрю Україна» є власником торгових марок «пиво Чернігівське» , «Рогань» , «Стела Артуа» , «Бекс» .
Компанією виробником «Сан Інтербрю Україна» було надано ексклюзивне право ПП «Перламутр» на здійснення збуту пивної продукції в місті Івано-Франківську та районах Івано-Франківської області ( договір дистрибуції від 01.01.2006 року .
Діяльність підприємства здійснюється в орендованих приміщеннях ( складських , адміністративних ) . Приміщення орендовані в чоловіка власниці ПП «Перламутр» - ПП Качановський В.М. ( договір від 28.12.2005 року терміном дії до 31.12.2008 року.
1.1.2 Важливі характеристики бізнесу та результатів фінансово-господарської діяльності.
В ПП «Перламутр» в наявності штат менеджерів , які відповідають за реалізацію товарів торговим точкам – найбільшим супермаркетам міста Івано-Франківська та Івано-Франківської області ( «Вопак» , мережа супермаркетів «Станіславської торгової компанії» , Смарагд Прикарпаття» , ТзОВ «Конва» , «Оазис» .
ПП «Перламутр» здійснює доставку продукції на склади та до торгових точок власним автотранспортом .
ПП «Перламутр» працює прибутково , але може спостерігатись нестабільність показників . Обсяги реалізацій можуть свідчити про деяку нестабільність протягом року.
Товариство відчуває залежність від зовнішніх джерел ( факторів ) фінансування своєї поточної діяльності , припинення якого може призвести до скорочення об’ємів діяльності , але не до припинення .
Менеджмент має достатню кваліфікацію та досвід роботи в галузі . Відсутні суттєві проблеми з персоналом .
Продавці на ринку не відчувають значних проблем із попитом , є перспективи розвитку ринку . Підприємство має хорошу позицію , але рівень конкуренції на ринку високий .
Основним джерелом отримання прибутку є надходження коштів від реалізації продукції . Основними причинами одержання збитків від діяльності підприємства – це вплив сезонності на реалізацію товарів , а також залежність від залучених коштів .
1.1.3 Перелік основних нормативних документів, що регулюють діяльність та встановлюють правила ведення бухгалтерського обліку та відображення у фінансовій звітності виробничих запасів.
Установчий договір являє собою цивільно-правовий договір , що регулює відносини між засновником у процесі створення та діяльність юридичної особи як суб’єктів підприємницької діяльності . Установчий договір є рішенням про створення підприємства в разі якщо його замовників два чи більше . Для укладання установчого договору як і договору про спільну (сумісну) діяльність , необхідний воле вияв для всіх його учасників .
Предметом установчого договору є створення організацій діяльності юридичної особи . В установчому договорі може визначатись господарська мета , але це щодо сторін договору , а щодо створення ними юридичної особи . Це означає що сама юридична особа , а не її замовники братимуть участь у господарській діяльності та нестиме відповідальність за своїми зобов’язаннями. Особливістю установчих договорів є те , що вони не тільки регулюють взаємовідносини за спільною діяльністю , а й визначають правовий статус господарських осіб . Установчий договір повинен визначити розмір , склад та порядок викладів , форму їх участі у справах товариства .
Колективний договір повинен укладатися на всіх підприємствах , які використовують найману працю між власником або уповноваженим органом і трудовим колективом або уповноваженим органом і не може суперечити чинному законодавству України .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Планування аудиторської перевірки ПП «Перламутр».

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок