Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Облік фінансових результатів

Облік фінансових результатів

Назва:
Облік фінансових результатів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,64 KB
Завантажень:
452
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Облік фінансових результатів
курсова робота з бухгалтерського обліку


ЗМІСТ


Вступ
Ділова активна діяльність підприємства характеризується фінансовими результатами, зокрема прибутком, отриманим від підприємницької діяльності (виробничої, торговельної), інвестиційної та інших. Прибуток і його використання є інтегрованим показником життєдіяльності підприємства, оскільки від його розміру залежить оплата праці працівників, розрахунки з бюджетом, створення власних заохочувальних фондів стимулювання та розвитку підприємства.
Фінансовим результатом господарської діяльності підприємства є прибуток або збиток. Прибуток в основному утворюється в результаті продажу (реалізації) готової продукції (послуг, товарів). Крім того, підприємство може продавати (реалізовувати) інші матеріальні цінності і послуги допоміжних виробництв та господарств, а також мати доходи і збитки, що збільшують або зменшують розмір прибутку від інвестиційної та фінансової діяльності.
Прибуток формується поступово протягом фінансово-господарського року. Більшу частину прибутку становить прибуток від реалізації продукції, одержаний у вигляді різниці між виручкою від реалізації продукції і витратами на її виробництво та збут.
На підприємстві можливі доходи, втрати, які не пов'язані з реалізацією продукції, але збільшують або зменшують суму прибутку або збитків, – це фінансові результати, отримані від інвестиційної та фінансової діяльності, а також результати, які пов'язані з надзвичайними подіями.
Таким чином, важливість вказаних проблем в світлі сучасного економічного становища України зумовлюють актуальність дослідження курсової роботи, а також об'єкт і предмет дослідження та його мету.
Об'єктом дослідження курсової роботи є теоретичні засади бухгалтерського обліку.
Предметом дослідження курсової роботи є облік фінансових результатів діяльності підприємства.
Метою курсової роботи є дослідження і вивчення проблеми обліку фінансових результатів діяльності підприємства, а також формулювання висновків і узагальнень, які зумовлюються темою курсової роботи.
Мета курсової роботи передбачає виконання таких завдань:
дослідити поняття фінансових результатів та завдання їх обліку;
проаналізувати облік фінансових результатів основної діяльності;
дослідити облік результатів фінансових операцій;
охарактеризувати облік результатів від іншої звичайної діяльності;
дослідити облік результатів надзвичайних подій.
Методи дослідження. Для розв'язування поставлених завдань використано такі методи наукового дослідження: теоретичний аналіз наукових літературних джерел, синтез, узагальнення, порівняння, абстрагування, конкретизація, моделювання, спостереження, бесіда.


Розділ 1. Поняття фінансових результатів та завдання їх обліку
1.1. Поняття фінансових результатів
Поняття фінансових результатів діяльності трактується в П(С)БО 3 "Звіт про фінансові результати" [2].
Як правило, прибутком вважається перевищення сукупних доходів над сукуп-ними витратами. Валовий (сукупний) доход (без податку на додану вартість) порівнюється з витратами на виробництво продукції, що можна виразити формулою [19, 453]:
П = Вд – С,
де П – прибуток;
Вд – валові доходи;
С – собівартість продукції.
Проте, таке визначення мало про що говорить до того часу, поки не буде уточнено методику розрахунку валових доходів, яка регламентує поняття доходу і часу його виникнення, з одного боку, та склад витрат на виробництво продукції, – з іншого. Це означає, що потрібно домовитися (встановити правила) про визначення й структуру доходів і витрат із метою встановлення розміру прибутку. Такий порядок забезпечує однаковий підхід до формування прибутку в усіх галузях економіки України.
Облік витрат і доходів регламентується стандартами бухгалтерського обліку: 15 "Доход" та 16 "Витрати".
Якими б добрими не були стандарти, в них відображено суб'єктивний підхід до складу витрат і доходів, а тому прибуток, визначений за правилами українського законодавства, не збігається з прибутком, визначеним за методологією інших країн.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Облік фінансових результатів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок