Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Аналіз діяльності ВАТ “ Старий млин”

Аналіз діяльності ВАТ “ Старий млин”

Назва:
Аналіз діяльності ВАТ “ Старий млин”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,65 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Аналіз діяльності ВАТ “ Старий млин”
2.1 Характеристика харчової галузі
Об’єктом дослідження даної курсової роботи є ВАТ “Сарий млин” . Так як дане підприємство належить до харчової галузі легкої промисловості України, то розглянемо детальніше дану галузь.
Івано-Франківщина виробляє лише 1,7% від загальнодер-жавного виробництва продукції харчової промисловості. Профілюючими галузями у ній є м'ясна, молочна, борошномельна, хлібопекарська, кондитерська, цукрова. Важ-ливе значення мають плодоовочеконсервна та спиртогорілчана.
Підприємствами харчової промисловості та з перероблення сільськогосподарських продуктів у 2002 році вироблено продукції на 13,6% менше, ніж у попередньому. Негативно позначився на результатах роботи спад обсягів у виробництві молочних продуктів, круп та борошна, хліба та цукру. Менше минулорічного вироблено тваринного масла, сиру та бринзи, продукції з незбираного молока.
Найпотужніші підприємства борошномельної промисловості області; Калуський комбінат хлібопродуктів (с. Голинь), Галицький (с. Задністрянськ), Коломийський та Івано-Франківський комбінати хлібопродуктів. Хлібопекарські вироби випускають в області сім великих хлібокомбінатів: Івано-Франківський, Калуський, Долинський, Коломийський, Бурштинський, Городенківський та Букачівський. Поряд із ними діє ціла група невеликих хлібопекарень та хлібозаводів.
На цукровій промисловості області спеціалізуються два підприємства — Бовшівський та Городенківський цукрові заводи.
Найбільшим підприємством, що переробляє плоди та овочі, є Коломийський пло-доовочеконсервний завод — ТзОВ «Консерваторія», а тютюну — Заболорвський ВАТ «Прикарпаттятютюн». В області діє три спиртогорілчані підприємства.
Переробку м'яса здійснюють Івано-Франківський та Коломийський м'ясокомбі-нати, Івано-Франківська птахофабрика, а молока — велика кількість малих молоко-заводів.
Харчова промисловість України станом на кінець 2006 року налічує 8230 підприємств, з яких 2360 входять до так званого «вели-кого кола», а решта до «малого кола» (в 2003 і 2004 роках кількісті підприємств відповідно становила 9055 і 2521, 8542 та 2484).
Така кількісна динаміка малих підприємств харчової промисловості пояс-нюється тим, що «гіганти» певної її підгапузі з переходом до транзи-тивної економіки були залишені без звичного їм планово-адміністра-тивного режиму господарювання, за якого державні органи чітко виз-начали, кому, скільки, коли виробити і якої продукції. Внаслідок цього за декілька років такого «вільного» режиму значна кількість цих підприємств через втрату цільової аудиторії зменшили обсяги вироб-ництва продукції, перейшовши при цьому з великих у розряд малих.
Але за час, що минув, відбулись реструктуризаційні процеси в галузях, вироблено чітку стратегію підтримки малого та середнього бізнесу в Україні з боку держави, значно зростали доходи населення. Все це призвело до того, що протягом останніх п'яти років спостерігається зворотна тенденція, тобто ті підприємства, які залишились і значно наростили обсяги своєї господарської діяльності «перейшли» в зво-ротному напрямку — з малих у великі.
Проблемами галузі є модернізація підприємств, підвищення якості та урізноманіт-нення асортименту продукції, зокрема виробництво олії з ріпака, інших продовольчих товарів, зниження собівартості продовольчих товарів.
Харчова промисловість є і залишиться стратегічною галуззю народного господарства, від якої залежить добробут українського народу. Виходячи із суттєвого значення галузі в економічному і соціальному зростанні суспільства, її відтворення та прискорений розвиток важливою передумовою подолання кризових явищ і забезпечення сталого економічного розвитку.
2.2 Характеристика ВАТ “ Старий млин” та аналіз внутрішнього середовища
ВАТ«Старий млин» створено відповідно до Указу Президента України «Про організаційні заходи для перетворення державних підприємств в акціонерні товариства» від 01.07.93р. №721, зареєстровано з присвоєнням номера державної реєстрації №702/1983.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Аналіз діяльності ВАТ “ Старий млин”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок