Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Фінансовий облік

Фінансовий облік

Назва:
Фінансовий облік
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,15 KB
Завантажень:
581
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КУРСОВА РОБОТА
з дисципліни “Фінансовий облік”


Зміст роботи
Вступ.
1. Облік виробничих запасів.
Облік запасів.
Облік МШП.
Облік виробництва і браку.
Облік напівфабрикатів і готової продукції.
Облік продукції с/г виробництва і товарів.
2.Практична частина.
Висновок.
Література.
1. Облік виробничих запасів.
1.1 Облік запасів.
Під виробничими запасами слід розуміти активи, які використовуються для подальшого продажу, споживання під час виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг та управління підприємством.
Запаси, в залежності від того, яку роль вони відіграють у процесі виробництва продукції, робіт і послуг, поділяються на слідуючі групи: сировина, основні й допоміжні матеріали; купівельні напівфабрикати; незавершене виробництво; малоцінні та швидкозношувані предмети; молодняк тварин і тварини на відгодівлі.
Сировина і матеріали - це предмети праці, з яких виготовляють продукцію; вони утворюють матеріальну основу продукції.
Поділ матеріалів на основні та допоміжні має умовний характер і залежить лише від кількості матеріалу, використаного на виробництво різних видів продукції. До групи допоміжних матеріалів відносять паливо, тару і тарні матеріали, запасні частини.
Паливо виділяють окрему групу з причин його великого економічного значення та специфіки споживання. До тари і тарних матеріалів відносять предмети, які використовуються для упакування, транспортування, зберігання різних матеріалів і продукції. Запасні частини служать для ремонту і заміни спрацьованих деталей машин і обладнання. Незавершене виробництво знаходиться у вигляді незакінчених обробкою і складанням деталей, вузлів, виробів та незакінчених технологічних процесів. Напівфабрикатами є сировина і матеріали, що пройшли певні стадії обробки, але ще не є готовою продукцією. У виготовленні продукції вони утворюють її матеріальну основу.
До окремої групи виділяють малоцінні та швидкозношувані предмети, які використовуються не більше одного року або нормального операційного циклу, якщо він не більше одного року.
Важливою передумовою організації обліку виробничих запасів є їх оцінка. Згідно з діючими нормативними документами, одержані виробничі запаси зараховуються на баланс підприємства за первісною вартістю. П(С)БО 9 "Запаси" визначає, які саме витрати формують первісну вартість запасів.
При відпуску запасів у виробництво, їх продажі або іншому вибутті згідно з П(С)БО 9 оцінка здійснюється за одним з методів: ідентифікованої собівартості відповідної одиниці запасів; середньозваженої собівартості; собівартості перших за часом надходження запасів (ФІФО); собівартості останніх за часом надходження запасів (ЛІФО); нормативних затрат; ціни продажу.
Таблиця 1. Об'єкти, що обліковуються на рахунку 20 "Виробничі запаси."
№ субрахунку | Назва субрахунку | Характеристика
1 | 2 | 3
 
201 |
Сировина і
матеріали | Призначений для відображення наявності та руху сировини і основних матеріалів, які входять до складу продукції, що виготовляється або є необхідними компонентами при її виготовленні (забудовники облік будівельних матеріалів і конструкцій ведуть на субрахунку 205 "Будівельні матеріали"). На цьому субрахунку ведеться облік основних матеріалів, що використовуються підрядними будівельними організаціями при здійсненні будівельно-монтажних, ремонтних робіт. Допоміжні матеріали, які використовуються при виготовленні продукції або для господарських потреб, технічних цілей та сприяння у виробничому процесі, також відобаржаються на субрахунку 201. Підприємства, що заготовляють сільськогосподарську продукцію для переробки, її вартість відображають на цьому субрахунку.
 
202 |
Купівельні напівфабрикати та компле-
ктуючі вироби | Призначений для відображення та руху купівельних напівфабрикатів, готових комплектуючих виробів (включаючи у підрядних будівельних організаціях будівельні конструкції та вироби), придбані для комплектування продукції, що випускається, які потребують додаткових витрат праці для їх обробки або для збирання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Фінансовий облік

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок