Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Організація і методика проведення аудиторської перевірки

Організація і методика проведення аудиторської перевірки

Назва:
Організація і методика проведення аудиторської перевірки
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,47 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
КУРСОВА РОБОТА НА ТЕМУ:
Організація і методика проведення аудиторської перевірки


Зміст
Вступ……………………………………………………………………………….......3
Розділ 1. Теоретичні засади аудиту та управління товарними
ресурсами………………………………………………………………………...........5
1.1 Основні поняття та терміни аудиту………………………………..............5
1.2 Економічна сутність товарних ресурсів
торгового підприємства………………………………………………….........10
1.3 Організаційно-економічна характеристика підприємства……...............19
Розділ 2. Проведення аудиторських операцій на підприємстві
«Гандикап»…………………………………………………………...........23
2.1 Законодавче регулювання проведення аудиту………………..............23
2.2 Мета, задачі, особливості проведення аудиту товарів…………..............25
2.3 Основні концепції методики зовнішнього аудиту
товарних ресурсів…………………………………………………….........29
2.4 Порядок складання аудиторського висновку…………………...............34
Висновки та пропозиції………………………………………………………...........36
Список використаних джерел………………………………………………….........37
Додаток………………………………………………………………………….........39
Вступ
Чимало науковців у своїх працях торкалися проблем розвитку аудиту в Україні, аудиторської діяльності, організації аудиторської перевірки, і зокрема аудиторських операцій з товарами.
Внаслідок певного аналізу літературних джерел і критичної характеристики літературних джерел, нормативних документів можемо зробити деякі характеристики даних джерел та документів.
В багатьох підручниках, присвячених основам аудиту та методиці проведення аудиторської перевірки, подається детальна характеристика про інформаційні, робочі та звітні документи аудиторського процесу, їх класифікацію та методичні вимоги до їх складання. Розглянемо деякі з основних літературних джерел (увесь список опрацьованої літератури подано в списку використаної літератури).
В.С.Рудницький в підручнику «Методологія та організація аудиту» розкриває основні поняття та категорії аудиту, інформацію про юридичну та організаційну структуру підприємств, на яких проводиться аудиторська перевірка [22].
Дорош Н. у своєму підручнику «Аудит: методологія та організація» теж дає характеристику основним поняттям аудиту [14]. А також торкається таких, в основному, проблем, як методичні прийоми аудиту та організація аудиту. Сама назва підручника говорить за себе.
Інші автори підручників та науковці у своїх працях розкивають і торкаються проблем теоретичного, так і практичного планів, як от: розвитку аудиту в Україні (Тафтай В. [26]), теорії фінансово-господарського контролю і аудиту (Білуха М.Т. [13]) тощо.
На сучасному етапі розвитку підприємств різних галузей, аудит є невід’ємною частиною перевірки публічної бухгалтерської звітності, обліку, первинних документів та іншої інформації щодо фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання з метою визначення достовірності їх звітності, обліку, його повноти та відповідності чинному законодавству та нормативам.
Аудиторська діяльність є сферою підприємництва аудиторських фірм або приватних аудиторів, яка включає організаційне і методичне забезпечення аудиту, його практичне здійснення у формі надання різноманітних аудиторських послуг.
Аудиторські операції — сукупність взаємопов'язаних дій аудитора, спрямованих на досягнення цілей, поставлених умовами договору, програми тощо.
В наш час аудит набуває великої популярності, не лише на великих підприємствах, але й на малих, які належать до різних галузей господарства.
Метою даної курсової роботи є узагальнення, розширення й закріплення теоретичних основ про аудиторські операції з товарами.
Об’єктом дослідження є система аудиту на підприємстві «Гандикап».
Методи дослідження: описовий, порівняльний, структурний.
Структура роботи. Дана робота складається із вступу, 2-ох розділів, висновку та списку використаної літератури та додатку.
Розділ 1. Теоретичні засади аудиту та управління товарними ресурсами
1.1 Основні поняття та терміни аудиту
Аудиторська діяльність – це сфера підприємництва аудиторських фірм або приватних аудиторів, яка включає організаційне і методичне забезпечення аудиту, його практичне здійснення у формі надання різноманітних аудиторських послуг [8, 181].

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Організація і методика проведення аудиторської перевірки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок