Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Організація бухгалтерського обліку

Організація бухгалтерського обліку

Назва:
Організація бухгалтерського обліку
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
39,26 KB
Завантажень:
516
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34 
Курсовий проект
з дисципліни
“ Організація бухгалтерського обліку”


ЗМІСТ
ВСТУП
Розділ І. Теоретична частина
Теоретичні основи організації бухгалтерського обліку на підприємстві
Законодавчо-нормативне регулювання бухгалтерського обліку
Організація обліку нематеріальних активів
Організація бухгалтерського контролю
Розділ ІІ. Практична частина
Облік надходження, експлуатації та вибуття нематеріальних активів (НА). Облік довгострокових фінансових інвестицій, облігацій та акцій
ВИСНОВОКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ | 4
6
6
9
13
21
32
32
88
89
ВСТУП
3 переходом до ринкової економіки і ускладненням господарських зв'язків зростають вимоги до, управління економікою. Прийняття обґрунтованих управлінських рішень і забезпечення їх реалізації неможливе без раціональної організації всієї економічної інформації на основі використання сучасної обчислювальної техніки. Рівень управління економікою підприємств і об'єднань значною мірою залежить від повноти, обґрунтованості і достовірності інформації, яка міститься в бухгалтерському обліку і звітності. Від того, як організовано бухгалтерський облік на підприємстві, як він виконує свої контрольні функції, значною мірою залежить рівень економічної роботи. Чим раціональніше організовано бухгалтерський облік у господарстві, чим менше він потребує затрат праці облікових працівників, тим більше залишається у них часу для аналізу і контролю.
Раціональною вважають таку організацію, за якої облік може найбільш успішно виконувати поставлені перед ним завдання при найменших затратах засобів і праці.
Основними передумовами раціональної організації обліку на підприємстві є:
вивчення структури, особливостей технології й організації виробництва;
вивчення характеру й обсягу необхідної інформації;
вивчення законодавчих і нормативних актів щодо обліку і звітності;
встановлення облікових взаємовідносин бухгалтерії з оперативно відокремленими підрозділами підприємства.
Недоліки в організації бухгалтерського обліку викликають відставання обліку, затримання подання звітних даних та іншої інформації. Наявність великих розривів в часі між моментом одержання обліково-економічної інформації і моментом її використання перешкоджає підвищенню економічної ефективності діяльності підприємств. Недоліки в організації обліку призводять до його заплутаності, створення умов для розкрадання матеріальних цінностей та інших зловживань, збільшення витрат на утримання облікового персоналу.
За час свого існування, практика організації обліку зуміла досягти значних результатів: вона нагромадила певний досвід, виробила свої методи, вивела і встановила правила організації, закріпила їх на досвіді і чисто практичною діяльністю довела право на своє існування.
В наведеному курсовому проекті розглянуто законодавчо-нормативне регулювання бухгалтерського обліку; аспекти організації облікової політики підприємства, ведення документообігу, організації роботи облікового апарату; організація обліку нематеріальних активів, організація бухгалтерського контролю, облік надходження, експлуатації та вибуття нематеріальних активів, облік довгострокових фінансових інвестицій, облігацій та акцій.
РОЗДІЛ І. ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА
Теоретичні основи організації бухгалтерського обліку на підприємстві
При організації бухгалтерського обліку на підприємстві слід приділити значну увагу організації облікової політики, веденню документообігу та організації роботи облікового апарату.
Облікова політика – це сукупність принципів, методів і процедур, що використовуються підприємством для складання та подання фінансової звітності, тобто це вибір самим підприємством певних і конкретних методик, форми і техніки ведення бухгалтерського обліку, виходячи з діючих нормативних актів і особливостей діяльності підприємства.
Формування облікової політики підприємства здійснюється головним бухгалтером і затверджується наказом або розпорядженням керівника.
Облікова політика, як складова частина фінансової звітності повинна розроблятися кожним підприємством, що зареєстроване у встановленому законодавством порядку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34 Курсова робота на тему: Організація бухгалтерського обліку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок