Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Теоретико-методичні аспекти організації аудиту витрат по оплаті праці.

Теоретико-методичні аспекти організації аудиту витрат по оплаті праці.

Назва:
Теоретико-методичні аспекти організації аудиту витрат по оплаті праці.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,10 KB
Завантажень:
208
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
План.
Вступ.
1.Теоретико-методичні аспекти організації аудиту витрат по оплаті праці.
2. Нормативні документи регламентуючі питання аудиту витрат оплати праці.
3. Основні поняття, необхідні для роботи аудитора.
3.1 Завдання аудиту витрат на оплату праці.
3.2 Джерела інформації під час аудиту розрахунків з оплати праці.
3.3 Послідовність та напрями перевірки аудиту витрат з оплати праці.
4. Особливості перевірки аудиту витрат на оплату праці.
4.1 Аудит утримання з заробітної плати.
5. Аудиторський висновок.
Висновок.
Список використаної літератури.
Вступ.
В сучасних умовах підприємства, кредитні установи, інші суб'єкти, що здійснюють господарку діяльність, вступають у договірні відношення по використанню майна, коштів, проведенню комерційних операцій і інвестицій. Конфіденційність цих стосунків повинна підкріплюватися можливістю для всіх учасників угод одержувати і використовувати фінансову інформацію. Достовірність інформації підтверджується незалежним аудитором.
Власники, і насамперед колективні власники - акціонери, пайовики, а також кредитори, позбавлені можливості самостійно переконатися в тому, що всі численні операції підприємства, найчастіше дуже складні, законні і правильно відбиті в звітності, тому що звичайно не мають доступу до облікових записів, що ні відповідає досвіду, і тому потребують послуг аудиторів.
Незалежне підтвердження інформації про результати діяльності підприємств і дотримання ними законодавства необхідно державі для прийняття рішень в області економіки й оподатковування.
Аудиторські перевірки необхідні державним органом, судам, прокурорам і слідчим для підтвердження достовірності фінансової звітності суб'єктів господарювання.
Потреба в послугах аудитора виникнула в зв'язку з такими обставинами:
1) можливість необ'єктивної інформації з боку адміністрації у випадках конфлікту між нею і користувачами цієї інформації (власниками, інвесторами, кредиторами);
2) залежність наслідків прийнятих рішень (а вони можуть бути дуже значні) від якості інформації;
3) необхідність спеціальних знань для перевірки інформації;
4) часта відсутність у користувачів інформації для оцінки її
якості.
Всі ці передумови призвели до виникнення суспільної потреби в послугах незалежних експертів, що мають відповідну підготовку, кваліфікацію, досвід і дозвіл на право надання такого роду послуг.
Аудиторські послуги - це послуги посередників, що встановлюють достовірність фінансової інформації. Наявність достовірної інформації дозволяє підвищити ефективність функціонування ринку капіталу і дає можливість оцінювати і прогнозувати наслідки різноманітних економічних рішень.
Аудиторські послуги можуть надаватись у формі аудиторських перевірок (аудиту) та пов'язаних з ними експертиз, консультацій з питань бухгалтерського обліку, звітності, оподаткування, аналізу фінансово-господарської діяльності та інших видів економіко-правового забезпечення підприємницької діяльності
фізичних та юридичних осіб.
В даний час в оплаті праці склалася кризова ситуація, що полягає в наступному. По-перше, перехід до ринкової економіки призвів до зниження реальної заробітної плати майже у всіх галузях. Значно знизилося співвідношення середньої заробітної плати і прожиткового мінімуму. Тобто робоча сила не оцінюється по своїй природній вартості. По-друге, виникла величезна диференціація заробітної плати між окремими соціальними групами. По-третє заробітна плата перестала бути стимулюючим фактором, що утрудняє проведення мотивуючої політики. А систематичні невиплати заробітної плати стали серйозною проблемою для працівників і підприємств.
У перехідний період відбувалося відмирання стимулюючої функції оплати праці. Якщо в плановій соціалістичній економіці заробітна плата носила зрівняльний характер і не виконувала своєї стимулюючої функції, то в даний час виявилося, що зв'язку між рівнем фінансового положення підприємства і заробітної плати цих підприємств не існує.
Стимулююча роль заробітної плити вище, коли тарифна частина відіграє чільну роль в оплаті праці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Теоретико-методичні аспекти організації аудиту витрат по оплаті праці.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок